Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб "Дивослово" > Засідання клубу "Дивослово" > Багатство і неповторність українського фольклору

Народна культура та мистецтво українців справедливо вважаються одними з найбагатших надбань культурної спадщини європейських націй. Обличчя українського фольклору визначають багатогранність жанрів і досконалість форм, поетичність і вишуканий ліризм, глибока філософічність і невтримний запал. 
У всьому цьому мали змогу ще раз переконатися слухачі безкоштовних курсів української мови на черговому занятті, яке відбулося 25 квітня. Вони відгадували загадки, згадували прислів’я та приказки, самі складали казки і визначали їх мораль, вивчили напам'ять потішку, а також співали українські народні пісні.
За відгуками деяких слухачів, для них це було зовсім незвично, адже вони і уявити не могли, що у бібліотеці можна співати. Але для багатьох відвідувачів бібліотеки, які вже бували на заняттях з української мови або на засіданнях клубу любителів історії, співати українські народні пісні – це вже традиція. Пісні співають, відвідуючи фітобар «Калинки-малинки», на  українських вечорницях… І не тільки співають, але й танцюють під українську народну музику.
Вдома слухачі курсів читатимуть українські легенди та спробують себе у ролі журналістів, адже писатимуть статтю з використанням афоризмів народного походження. Тож наступне заняття, яке відбудеться у середу, очікується не менш цікавим і змістовним.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід