Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
14.12.2017 12:07

Вплив Реформації на переклади Святого Письма українською мовою
У 2017 році відзначається 500-річчя від початку Реформації...

11.12.2017 07:04

Український всесвіт Квітки Цісик
Квітка Цісик... До недавнього часу ім’я цієї...

30.11.2017 08:45

"Про книжкові новинки і не лише про них...": 497-е засідання клубу книголюбів "Кобзар"
25 листопада 2017 року відбулося чергове, 497-е засідання...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку

Лілія Віжічаніна, бібліотекар,
викладач Безкоштовних курсів української мови у Херсоні

По цілому світі чимало людей високо цінують Біблію. Водночас вони мало або взагалі нічого не знають про її зміст.

Біблія – дуже давня книга. Її написання почалося близько  3500 років тому, приблизно за десять століть до того, як в Індії зародився буддизм.

Ця книга містить дієві поради, які допомагають нам долати щоденні труднощі. Їх неважко зрозуміти. Ісус наводив багато простих прикладів з життя людей, аби його навчання торкнулося їхніх сердець. Чимало таких прикладів міститься в його відомій Нагірній проповіді, яка записана в 5-7 розділах біблійної книги Матвія. Назвавши цю проповідь «практичною лекцією», один коментатор зазначив, що її мета «не наповнити наш розум ідеями, а врегулювати і направити наші вчинки». Читання цих трьох розділів займе у вас 15-20 хвилин, але ви будете приємно вражені, наскільки простими й дієвими є біблійні поради.

У ІІ томі енциклопедії «Уорлд бук» зазначається, що Біблія здебільшого розказує «про видатних і звичайних людей» та про їхні «труднощі, сподівання, злети й падіння». Сама ж Біблія говорить про це так: «А все, що було написано раніше, написано нам для науки, щоб через витривалість і потіху з Писань ми мали надію» (Римлян 15:4). Тож знайдіть час і обов'язково познайомтеся з цією найудрішою книгою всіх часів!

Вхід