Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

І про історію побалакали (офіційну), і конкурси влаштували, і поспівали... ще й чаю напилися... ех, шкода тих, хто пропустив це дійство...»
(з коментарів учасника засідання Клубу любителів історії).

18 жовтня 2012 року відбулося чергове засідання Клубу любителів історії «Кліо». На цей раз воно проходило дещо у новому форматі: це була «козацька» вечірка з невеликою презентацією про особливості козацьких пісень, історичною вікториною на козацьку тематику, конкурсами та караоке, на якому виконувалися лише козацькі пісні та кавою.
Ми ще раз переконалися, яка у нас багата історія, яка чудова козацька пісня та як важливо зустрічатися разом тим, кому небайдуже наше минуле, адже від його знання залежить наше майбутнє.
Всі залишилися задоволені від такого змістовного дозвілля. Ще раз дякую всім членам Клубу та нашим гостям, які, сподіваюся, тепер стануть нашими постійними учасниками.20.10.2012 13:26
Oksana Kordonuk

спасибо за прекрасный вечер. Узнала много нового из жизни запорожских казаков. В Днепропетровске посетила музей, где среди экспонатов видела лодку казаков - чайку. На вечере очень много говорили на данную тему, и я имела представление о теме разговора. Спасибо организаторам встречи за теплый чай и пироги с сыром, про которые мы еще дружно спели.

Хотелось бы узнать про танец гопак. Спасибо и успехов в дальнейшем!

20.10.2012 19:55
Ксения

Спасибо, очень понравилось. Давно не получала такого драйва. Попробовала все: участвовала в караоке-дэнс, в конкурсах,  с удовольствием послушала знатоков казацкой тематики. Организаторы - умнички!!! Жду следующей встречи.

 

22.10.2012 07:43
Лілія

Дякую за відгуки. Намагатимемося і надалі працювати так же плдно і задовольняти Ваші інтереси. І хочеться відзначити, що вечір вдався завдяки зусиллям кожного з його учасників. Тому дякую вам усім. Чекаю на наступній зустрічі, про яку обов`язкого попередю.

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід