Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > День без Інтернету в Гончарівці

День без Інтернету в Гончарівці

05.02.2019 10:04

З початку 2000-х років в останню неділю січня щороку відзначається Міжнародний День без Інтернету (International Internet-Free Day).

Головна мета свята – повністю відволікти людей від комп'ютерів і глобальної мережі хоча б на один день, щоб прожити його виключно в реальному світі, спілкуватися з людьми тільки наживо або присвятити його своєму улюбленому хобі.

День без Інтернету в Гончарівці відзначили і слухачі курсів української мови. Оксана Золотухіна, співробітниця Інтернет-центру книгозбірні,  підготувала для них цікавий квест «Чого немає в Інтернеті». Його мета – сприяти живому спілкуванню учасників гри, шукати інформацію не в Інтернеті, а в книжках та енциклопедіях.

Учасники з задоволенням познайомилися з відділами Гончарівки та різними цікавими книжками, гарно працювали в командах. Перемогла у квесті дружба, адже всі завдання обидві команди виконали правильно. Час, проведений у грі, пройшов дуже корисно і захоплююче! 

Спробуйте і ви наступного року відзначити Міжнародний День без Інтернету поза Мережею, адже в реальному світі ще стільки всього цікавого і непізнаного, створеного і забутого, приємного і коханого...Вхід