Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.01.2019 07:17

«Краща книга Херсонщини – 2018»: нові сторінки історії степового краю
Коли 11 січня чуєш слова подяки на свою адресу, то...

26.12.2018 12:52

Як досягти успіху в Новому році
Деякі люди вважають, що успіху в бізнесі, кар’єрі...

24.12.2018 12:01

Артефакти з античної історії: ми це побачили!
Останнє в цьому році засідання клубу любителів історії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > До ювілею Херсонщини про видатних особистостей нашого краю

До ювілею Херсонщини про видатних особистостей нашого краю

20.03.2014 14:39

20 березня 2014 року у Херсонській ЗНЗ № 2 відбувся захід, присвячений 70-річчю утворення Херсонської області. Свято являло собою своєрідну подорож в історію рідного краю. На різноманітних станціях: «Історична», «Географічна», «Видатні місця області», «Народна мудрість» учні дізналися про те, за яких умов була утворена наша область, її унікальність у географічному розташуванні, її адміністративно-територіальний поділ. У ході вікторини давали відповіді на питання, пов’язані з нашою історією, згадували прислів’я про рідний край тощо.
Відділ наукової інформації та бібліографії нашої бібліотеки був запрошений у якості почесних гостей заходу. Нам була надана можливість розповісти про особистостей – вихідців Херсонщини, які прославили її на обласному, всеукраїнському та світовому рівні. А так як таких особистостей дуже багато, то говорили ми про ювілярів 2014 року. Серед них – О. О. Шовкуненко, М. М. Каляка, Л. П. Куліш, Л. К. Федоровська, А. П. Бахута, Л. С. Латиніна та багато інших.
На завершення свята діти виконали пісню С. Весни «Мій рідний край», а вчителі побажали, щоб учні були гідними нащадками своєї малої Батьківщини.Вхід