Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
14.03.2019 14:38

"І в спогадах далеких небайдужих тебе ласкавим словом наречуть": засідання клубу "Дивослово", присвячене Ірині Калинець
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека...

14.03.2019 13:59

"Я на день воскресіння прийду…": отримано в дар повне зібрання творів Ірини Калинець
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека...

05.03.2019 09:11

Розгадуємо таємниці весняних першоцвітів
Ось і прийшла весна, яку кожен з нас так завжди чекає....Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > До ювілею Херсонщини про видатних особистостей нашого краю

До ювілею Херсонщини про видатних особистостей нашого краю

20.03.2014 14:39

20 березня 2014 року у Херсонській ЗНЗ № 2 відбувся захід, присвячений 70-річчю утворення Херсонської області. Свято являло собою своєрідну подорож в історію рідного краю. На різноманітних станціях: «Історична», «Географічна», «Видатні місця області», «Народна мудрість» учні дізналися про те, за яких умов була утворена наша область, її унікальність у географічному розташуванні, її адміністративно-територіальний поділ. У ході вікторини давали відповіді на питання, пов’язані з нашою історією, згадували прислів’я про рідний край тощо.
Відділ наукової інформації та бібліографії нашої бібліотеки був запрошений у якості почесних гостей заходу. Нам була надана можливість розповісти про особистостей – вихідців Херсонщини, які прославили її на обласному, всеукраїнському та світовому рівні. А так як таких особистостей дуже багато, то говорили ми про ювілярів 2014 року. Серед них – О. О. Шовкуненко, М. М. Каляка, Л. П. Куліш, Л. К. Федоровська, А. П. Бахута, Л. С. Латиніна та багато інших.
На завершення свята діти виконали пісню С. Весни «Мій рідний край», а вчителі побажали, щоб учні були гідними нащадками своєї малої Батьківщини.Вхід