Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...

08.05.2019 11:43

Бібліотечні каталоги – мозок і пам'ять бібліотеки
«Не можна все знати, але можна і треба знати,...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Економіка любові" від дівчинки з Золотої Балки...

"Економіка любові" від дівчинки з Золотої Балки...

23.06.2016 12:15

Є ще на світі люди, які вражають своєю щирістю, чистотою, відкритістю. Це про молоду херсонську поетесу Альону Мовчан. Саме такі враження залишились у всіх, хто завітав на презентацію її першої поетичної збірки, яка має цікаву назву «Економіка любові».
Альона Мовчан навчається на економічному факультеті ХДАУ, працює журналістом і при цьому пише чудові вірші різноманітної тематики – від любові до економетрики. Збірка «Економіка любові» побачила світ у 2015 році; вона складається  з двох частин – «Лірика, кохання й інші дива» та «Перипетії студентського життя». І це не дивно, адже в дівчини чудовий вік для світлих почуттів і тому тема кохання є провідною у її творчості; а оскільки вона студентка, у збірці багато  віршів з економіки: «Маркетинг – предмет успешных», «Економетрика», «Інфляція», «Бухгалтерському обліку та оренді землі присвячено» та інші.
Зустріч з поетесою відбулася у Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара. Альона Мовчан читала свої вірші, розповідала про себе. Її вірші наповнені філософськими роздумами, легкою світлою печаллю  та мріями про... зелені очі.
Альона поділилася, що потихеньку до друку готується друга збірка її поезій. І перспектив ще багато, адже на поличці в юної поетеси зберігається понад 600 віршів! Тож бажаємо їй творчого натхнення, сил, здоров'я,  щоб вона могла далі тішити громадськість своєю творчістю. А також чекаємо на наступну презентацію, яку проведемо на березі Дніпра.
Хто хоче познайомитися з книгою Альони Мовчан, завітайте до нас у бібліотеку в якості читача чи слухача курсів української мови. Альона подарувала 2 екземпляри своєї книжки для бібліотеки.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід