Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

Електронне урядування - в життя

10 грудня 2015 року Міжнародна благодійна організація «Український освітній центр реформ» у співпраці з Проектом USAID «Справедливе правосуддя» та Міністерством юстиції України провела вебінар «Реєстрація на порталі електронних послуг Мін’юсту. Реєстр речових прав на нерухомість».  для бібліотечних працівників, журналістів і всіх зацікавлених громадян.
У ході вебінару учасники ознайомились з роботою Кабінету електронних сервісів на порталі Міністерства юстиції України. Учасники дізналися про переваги отримання електронних послуг, ознайомилися з переліком доступних реєстрів, навчилися трьом різним способам авторизації на порталі електронних послуг Мін’юсту.  Дізналися що таке електронний цифровий підпис,  як і де можна його отримати. Цікавим виявилося питання як отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухомість за об’єктом і за суб’єктом майнового права. Лекцію проводив Євген Демченко.
На наступному вебінарі планується розглянути такі теми: реєстр юридичних та фізичних осіб та реєстрація актів цивільного стану.
Детальніше ознайомитися з роботою Кабінету електронних сервісів можна на сайті  https://kap.minjust.gov.ua/

Вхід