Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

На черговому засіданні клубу любителів історії, яке відбулося 29 травня 2014 року, учасники клубу мали можливість поспілкуватися з відомим краєзнавцем, дослідником історії Херсонщини, журналістом та художником – В. А. Хмелем.
У нашому місті це ім'я добре відоме. З 1997 року Віктор Хмель співпрацює з херсонською газетою «Гривна», є її офіційним художником. У дочірніх виданнях газети «Гривна» (суботня газета «СВ», «Домашняя газета», «Пенсионеру на заметку») постійно друкуються малюнки, шаржі й карикатури художника. Віктор Адольфович є автором статей на історичні краєзнавчі теми в рубриці «На перекрестке времен» у газетах «Гривна» і «СВ». Більше двадцяти років він працює над проектом «Херсон-забытый «ЮГъ», ілюструє газетну інформацію дореволюційного періоду.
У 2014 році була видана окрема книга нарисів Віктора Хмеля «Херсонские истории, предания и были». Її  презентація  відбулася наприкінці березня в нашій бібліотеці. Ця книга настільки зацікавила учасників Клубу любителів історії, що тепер на кожному засіданні  ми разом прочитуємо кілька її сторінок. Так, востаннє читали сторінки, присвячені відпочинку херсонців на початку ХХ ст.
А ще Віктор Адольфович  розповів про своє захоплення – створення родовідного дерева, яке нараховує десятки поколінь і своїми коренями сягає XVI ст.
Щиро дякуємо Віктору Адольфовичу за чудову зустріч і маємо надію на те, що вона була не останньою…01.02.2015 00:32
Вот ВАМ..... я ВЕРЮ !!!

         Вот   В А М   ......,  я   В Е Р Ю !!!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід