Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

На черговому занятті з української мови, що відбулося 22 листопада, ми попрацювали дуже плідно: писали диктант, перекладали текст, читали діалог "Зустріч друзів", ділилися враженнями, що цікавого трапилося з нами за останній тиждень. Також згадали ознаки офіційно-ділового стилю та зачитували написані вдома автобіографії. На занятті була розглянута дуже важлива тема ділового спілкування – офіційне листування.
Родзинкою усіх наших занять є детальне знайомство з українською класичною літературою. На цей раз увага присутніх була звернена на життя і творчість видатного українського філософа, поета Григорія Сковороду. Ми прочитали кілька його цікавих байок: «Чиж і щиглик», «Орел та сорока», «Голова і тулуб», «Мурашка та свиня», «Орел та черепаха», «Дві курки». Але на цьому не скінчилося: вдома слухачі курсів писатимуть твір про ідею «сродної праці» Григорія  Сковороди, а Федір Яровий виступив з ініціативою підготувати розповідь про особисте життя філософа.
Приємно, що вперше на наших заняттях були не тільки херсонці, але і переселенці з Луганська, які планують вивчати українську мову цілою групою.
Тож нехай українське слово і далі живе, процвітає, а мешканці нашого міста  вдосконалюють своє спілкування солов’їною мовою!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід