Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 08:06

Запрошуємо до подорожі літературним експресом!
І знову – літо! Попереду нас чекають канікули....

15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "І в спогадах далеких небайдужих тебе ласкавим словом наречуть": засідання клубу "Дивослово", присвячене Ірині Калинець

"І в спогадах далеких небайдужих тебе ласкавим словом наречуть": засідання клубу "Дивослово", присвячене Ірині Калинець

14.03.2019 14:38

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара  нещодавно отримала безцінний книжковий подарунок від відомих поетів Ігоря Калинця та Магди Дзвін. Це восьмитомне видання творів Ірини Калинець – українській письменниці, вченій, політичній та громадській діячці, яка увійшла в нашу історію в когорті шестидесятників.

Саме цій яскравій особистості та її творчій спадщині було присвячене засідання клубу «Дивослово», що відбулося 13 березня. Керівниця клубу Лілія Віжічаніна розповіла учасникам заходу про тернистий життєвий шлях Ірини Калинець. 

Під час засідання було презентовано усі томи видання Ірини Калинець. А потім присутні ділилися спогадами про буремні 1970-ті роки та згадували найвідоміших дисидентів – Василя Стуса, Левка Лукʼяненка, Вʼячеслава Чорновола, їх відвагу та мужність, які нас сьогодні надихають.

Ми дуже вдячні Магді Дзвін та Ігорю Калинцю за увагу до нашої книгозбірні та за те, що тепер кожен читач зможе ознайомитися з творами відомої поетки та дослідниці.

Подарунком для слухачів стали відвідини відділу рідкісних і цінних видань, у якому вони мали змогу познайомитись з творами Т. Г. Шеченка, які були видані в XIX-XX столітті, зокрема й з його прижиттєвим виданням "Кобзаря".Вхід