Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > Клуб «Кліо» розглянув передумови заснування Херсона

Ось уже більше року клуб любителів історії, що діє на базі відділу наукової інформації та бібліографії у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара,  збирає довкола себе зацікавлених людей, що мають бажання, за висловом одного з учасників клубу, «"латати" прогалини у світоглядних речах, історичних подіях і різних цікавинках».
На черговому засіданні клубу, яке відбулося 24 жовтня 2013 року, було закладено основи для розгляду такої цікавої тематики, як історія перед заснування Херсона. Серед присутніх на засіданні були вчені мужі, які допомагали нам пролити світло на дане питання:О. Паталах, М. Підгайний, А. Лопушинський, С. Дяченко, Д. Якубенко.
Зустріч виявилася дуже насиченою. Тож підсумувати отримані факти у дуже ввічливій, але напруженій бесіді, було і цікаво, і приємно, і доступно. Також було визначено тематику найближчих зустрічей у нашому клубі, яка буде присвячена найдавнішим періодам в історії заснування Херсона. Приєднуйтесь!

Про те, яку мету переслідував кожен із учасників засідання від даного заходу, можна дізнатися об’єктивно тут:
http://en.savefrom.net/#url=http://youtube.com/watch?v=H4y1o8-63B0&feature=youtu.be&a&utm_source=youtube.com&utm_medium=short_domains&utm_campaign=www.ssyoutube.com

Передумови заснування міста Херсона досить зрозуміло і детально пояснив Сергій Дяченко.
http://www.youtube.com/watch?v=Pn4AlQsHGiM&feature=youtu.be&a

Думку про передумови заснування міста Херсона продовжив Михайло Підгайний:
http://www.youtube.com/watch?v=C__KiRKiH8U&feature=youtu.be&a

В глибину історії занурив учасників клубу Олексій Паталах:
http://www.youtube.com/watch?v=2MKWWrb6FgE&feature=youtu.be&aНапишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід