Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > Клуб "Кліо" в гостях у Херсонського художнього музея ім. О. О. Шовкуненка

За вікном дуже повільними, але відчутними кроками настає весна. Для невгамовних учасників клубу «Кліо» це означає, що настає час до проведення улюбленої форми роботи – виїзних засідань. І сезон у цьому році ми відкрили у четвер, 19 березня. А відправилися ми до Херсонського обласного художнього музея ім. О. О. Шовкуненка.
Не будемо багато говорити про свої враження, як нам сподобалося: бо цього передати неможливо. Це треба тільки відчути! Хочеться сказати лише одне: Херсону є чим пишатися: талановитими людьми, безцінною колекцією художніх скарбів. Бажаєте у повній мірі отримати естетичну насолоду? Тоді вам – до музею Шовкуненка!
Дякуємо за надзвичайно змістовну екскурсію і дуже теплий прийом заступнику директора музею з наукової роботи Дяченко Владиславі Василівні.14.04.2015 06:07
Anonymous

Чудовий захід ! От якби не запропонували відвідати галегею, то ще й довго не знали які художні шедеври є у самому центрі міста. Роботи збережені дуже добре, та експозиція велка та цікава. Дякуємо Лілі Віжічаніной за пропозицію та організацію !

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід