Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...

08.05.2019 11:43

Бібліотечні каталоги – мозок і пам'ять бібліотеки
«Не можна все знати, але можна і треба знати,...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Книга - найкращий подарунок..."

"Книга - найкращий подарунок..."

21.02.2013 15:12

Вийшли в світ нові поетичні збірки Олександра Бутузова «Панна Осінь» та «Осенняя скрипка». Їх варто почитати вже для того, щоб переконатися: у цього поета абсолютно не схожий ні на кого почерк. Його вірші не сплутаєш з віршами інших херсонських поетів. Що й казати: освіта, інтелект, наявність почуття гумору, життєвий досвід - все це важливо для справжнього поета. Зверніть увагу на оформлення збірок. Це той випадок, коли форма і зміст знаходяться в повній гармонії.

19 лютого - день народження великого вірменського поета Ованеса Туманяна - відзначається у Вірменії і як День дарування книги. У цей день в рамках різних заходів відбувається дарування книг школам, бібліотекам. Можна подарувати книгу своєму колезі, другу, дитині. А уявляєте, як приємно отримати в подарунок гарну книгу з теплим дарчим написом від коханої людини! На довгі роки збереже вона енергію любові даруючого; така книга може стати сімейною реліквією і передаватися від батьків до дітей...
В Україні з таким святом поки не визначилися, хоча 9 березня - день народження Тараса Шевченка - цілком міг би стати українським Днем дарування книги. А поки Херсонська обласна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара з вдячністю приймає в дарунок книги в будь-який день календаря...
Останнім подарунком бібліотеці є дві нові збірки херсонського поета Олександра Бутузова «Панна Осінь» та «Осенняя скрипка». Олександр Глібович - давній друг бібліотеки. Він - любитель робити подарунки, тому всі видання його поетичних збірок з дарчими написами зберігаються у фондах обласної наукової бібліотеки. А їх уже чимало.
Перша збірка віршів «Калитка дня» вийшла у 1996 році. На сьогоднішній день Олександр Глібович - автор 17 поетичних книг. Найбільш значимі з них «Изнанка времени» (2007), «Заблудившийся ангел» (2009), «Свет вечерний» (2009), «Аллегории бытия» (2010), «Город странных совпадений» (2011).
Йому належать збірки літературних пародій «Гримаса Пегаса» (2006) та дитячих віршів «Каникулы у бабушки» (2008).
Вісім збірок віршів були видані українською мовою: «Срібне сонце» (2002), «Мистецтво самоти» (2004), «За холодними річками» (2007), «Дивина буття» (2009) та ін.
Олександр Глібович Бутузов протягом п'яти років редагував обласний літературно-мистецький альманах «Степ», він автор публікацій в альманасі «Херсонский библиофил», брав участь у складанні бібліографічних видань обласної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

http://blog.lib.kherson.ua/poet-pishet-knigi-chtobyi-ih-chitali.htm

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід