Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.01.2019 07:17

«Краща книга Херсонщини – 2018»: нові сторінки історії степового краю
Коли 11 січня чуєш слова подяки на свою адресу, то...

26.12.2018 12:52

Як досягти успіху в Новому році
Деякі люди вважають, що успіху в бізнесі, кар’єрі...

24.12.2018 12:01

Артефакти з античної історії: ми це побачили!
Останнє в цьому році засідання клубу любителів історії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Книга, покликана змінювати стереотипи свідомості: "Золота булава" Василя Хитрука в Херсоні

Книга, покликана змінювати стереотипи свідомості: "Золота булава" Василя Хитрука в Херсоні

21.06.2016 13:42

Сьогодні у відділі наукової інформації та бібліографії бібліотеки відбулась цікава презентація дещо незвичайної книги.
«Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи» відомого дослідника давніх цивілізацій світу вченого етноісторика Василя Хитрука  писалась близько 30 років. У ній вперше у світовій філософсько-літературознавчій індоєвропеїстиці та етноісторії відкривається життєвий світ народів індо-аріки як лінії духовно-матеріальної мирно-цивілізаційної еволюції.
Книга «Золота Булава» змінює стереотипи науки, етноісторії, культури і духовності. Її автор пропонує панорамний погляд на життя людства та його основоположні літологічні метанаукові принципи процвітання і щастя. Під новим духовним світлом розглядається духовний код України як «кузні народів» та пов’язана з цим історія атлантів, оріїв, укрів-брагманів, лелегів-слов’ян, трояно-етрусків-італів, сколотів-кельтів, гетів, сармато-скіфів, антів...
Слід відзначити чудове художнє оформлення книги: безліч кольорових ілюстрацій (понад 300!), якісний папір, оздоблення, – усе це спонукає перегортати одну за одною сторінки даного видання.
Це була авторська презентація. Василь Хитрук – перекладач, філософ-українознавець, один із зачинателів нової духовності, української державності та «Просвіти» 80-90-х років XX століття. Студенти-філологи, члени клубу любителів історії «КЛІО» з захопленням слухали його розповідь та брали участь в обговоренні позицій автора.
Ми дуже вдячні активному учаснику клубу Олександру Базилєву, який придбав книгу «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи» та подарував її бібліотеці.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід