Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...

22.04.2019 06:49

Олена Казимирчак-Полонська: життя між формулами й молитвами
Її втрат цілком вистачило б на кілька біографій. Її...

15.04.2019 11:02

Як не загубитися у країні книг під назвою Гончарівка
Бібліотечно-бібліографічні уроки є важливим засобом...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Квест – найцікавіша форма святкування Дня української мови!

Квест – найцікавіша форма святкування Дня української мови!

09.11.2017 14:45

У цьому році українці вдвадцяте за роки незалежності відзначають День української писемності та мови. За Указом Президента України від 6 листопада 1997 року було проголошено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця».

У День писемності та мови українці:
- покладають квіти до пам’ятника Нестору Літописцеві;
- відзначають кращих популяризаторів українського слова;
- заохочують видавництва, що спеціалізуються на літературі українською мовою.

Цього дня стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються понад 5 млн. учасників з 20 країн світу.
З 2000 року в День української писемності та мови традиційно проходить радіодиктант національної єдності. Щороку всі бажаючі можуть продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.

Для читачів нашої бібліотеки на честь свята було влаштовано цікавий та змістовний ігровий захід – квест «Стежками рідної мови». Його учасниками стали постійні члени та гості клубу «Дивослово». Дві команди – «Вперед» та «Крила» – мали пройти п’ять цікавих зупинок, а саме «Орфографічна», «У царині частин мови», «Лексична», «Літературна», «Мистецтвознавча». На кожній з зупинок їх очікували захоплюючі, цікаві, творчі завдання – написати правильно слова з подвоєнням, апострофом чи м'яким знаком, провідміняти іменники, записати правильно час, знайти відповідники запозиченим словам, описати картину, продекламувати перед відеокамерою байку та багато інших.

Учасники заходу поділилися своїми враження від квесту: їм сподобалась така форма свята, вони не лише перевірили свої знання, але й навчилися працювати в команді, слухати своїх капітанів, бути уважними та чемними. До фінішу команди прийшли майже одночасно, проте перемогла команда «Крила», учасники якої набрали більшу кількість балів і прийшли першими. Усі гравці потішили своїми чудовими, бездоганними знаннями рідної мови.

Приємною частиною квесту стало вручення призів його учасникам. Найактивніші отримали найцінніші подарунки – свідоцтва на отримання безкоштовного читацького квитка до Гончарівки на 2018 рік. Радості від такого подарунку не було меж!

Наостанок ми поспівали гарних українських пісень.
Свято пройшло на славу!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід