Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.10.2017 10:39

Святитель Інокентій Херсонський – великий пастир Церкви
6 жовтня 2017 року після літніх канікул відбулося чергове...

10.10.2017 11:25

Історія мужності, братерства й самопожертви: презентація проекту ведучої "Радіо Свобода" Ірини Штогрін у бібліотеці
У суботу на позачергове засідання клубу любителів історії...

10.10.2017 06:20

Вивчаємо біоритми людини українською
Однією з найважливіших проблем сьогодення є здоров'я...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку

1. ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І УПРАВЛІННЯ


Верховна Рада України
http://zakon1.rada.gov.ua
http://ww.portal.rada.gov.ua

На сторінках сайтів розміщено такі розділи: Законодавство України; Законотворча діяльність; Пленарні засідання; Народні депутати України: Комітети Верховної Ради; Депутатські фракції та групи; Тимчасові комісії; Інформаційний сервер Верховної Ради; Дирекція телерадіопрограм Верховної Ради; Міжнародна діяльність; Бібліотечно-бібліографічні ресурси; Довідкова інформація; Україна. Адміністративно-територіальний устрій.
Тут можна дістати інформацію про закони та підзаконні нормативно-правові акти, міжнародні угоди та нові надходження в законодавстві. Головна сторінка сайту „Законодавство України” пропонує універсальний пошук, який дозволяє швидко знайти документи як за реквізитами, так i за контекстом.

Президент України
http://www.president.gov.ua

Офіційне представництво Президента України. На сайті розміщена інформація про роботу Секретаріату Президента, Ради національної безпеки та оборони, щоденно розміщується інформація про роботу Президента зі ЗМІ, а також графік Президента і офіційні документи.

Урядовий портал
http://www.kmu.gov.ua

Урядовий портал. Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України, на якому можна ознайомитися з діяльністю Уряду України: органів влади, Кабінету Міністрів, антикорупційною політикою, робочим графіком Прем’єр-міністра, новинами діяльності міністерств і відомств, нормативно-правовими актами. На сторінках розміщено тематичні матеріали про Україну: Державна символіка; Конституція України; Гімн України; релігійні віросповідання; традиції та обряди; видатні діячі та інш. Також ви можете ознайомитися з історією Урядів України: Уряди Центральної Ради; Української держави; Криму; Карпатської України та інш.

Генеральна прокуратура України
http://www.gpu.gov.ua

Офіційний Інтернет-портал надає інформацію про роботу Генеральної прокуратури України: структура, міжнародна діяльність, завдання і функції.

Центральна виборча комісія України
http://www.cvk.gov.ua

Центральна виборча комісія України виконує свою високу місію і безпосереднє завдання - забезпечити реалізацію та захист конституційних виборчих прав громадян України і прав на участь у референдумах, суверенного права Українського народу на виявлення своєї волі. Вміщені на сайті матеріали допоможуть усім - організаторам виборів, кандидатам, офіційним спостерігачам, представникам засобів масової інформації, зрештою самим виборцям.

Конституційний Суд України
http://www.ccu.gov.ua

Офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.
На сайті розміщена інформація про роботу Конституційного Суду України. Тут можна найти правові документи, акти Суду, інформацію для громадян, а також друкований орган „Вісник Конституційного Суду України” в електронному варіанті. Пошук здійснюється і по ключовому слову, і по номеру документа.

Верховний Суд України
http://www.scourt.gov.ua

На веб-сайті можна знайти інформацію про судову гілку державної влади України, більше дізнатися щодо діяльності Верховного Суду України, отримати доступ до останніх рішень органів судової влади та чинного законодавства України, судової практики тощо.
Окремий, дуже важливий, розділ «Суддівське самоврядування», у якому судді і працівники апаратів Верховного Суду та інших судів, зможуть отримати інформацію щодо діяльності і рішень органів суддівського самоврядування.

Вищий господарський суд України
http://www.arbitr.gov.ua

Офіційний веб-сайт. Цей сайт дає відомості про роботу, систему та судову практику Вищого господарського суду України. Тут ви знайдете інформацію про рух справ у господарських судах, звіт про використання бюджетних коштів, про державні закупівлі та графік прийому громадян керівництвом Вищого господарського суду України.

Вищий адміністративний суд України
http://vasu.gov.ua

На цій веб-сторінці ви знайдете чимало цікавої та корисної інформації про нову для України адміністративну юстицію, судову практику адміністративних судів, узагальнюючу, методичну, міжнародну діяльність Вищого адміністративного суду України.
На сайті ВАСУ надається потрібна інформація, а за допомогою таких розділів як «Запитання-відповідь», «Громадська приймальня» реагуватимуть на ваші побажання щодо розширення тематики сайту та вдосконалення його змістовного наповнення.

Адміністративне судочинство України
http://admincourt.net

Новини та судова практика адміністративної юстиції. На сайті розміщено розділи: Пошук судового рішення; Рада суддів адмінресурсів, Вищий адміністративний суд України; Нові законопроекти. У розділі „Новини” надано зразок адміністративного позову до Європейського Суду.

Єдиний Державний реєстр судових рішень
http://www.reyestr.court.gov.ua/

Єдиний державний реєстр судових рішень (Реєстр) - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень» від 22.12.2005 року № 3262-IV.
База даних Реєстру (БД) містить інформацію довідкового характеру.

Міністерство внутрішніх справ України
http://www.mvs.gov.ua/mvs/control

На сайті розміщено інформацію про історію та сучасну діяльність Міністерства внутрішніх справ України. Серед рубрик: Нормативна база, Новини МВС, також на сайті працює Інтернет-приймальня - Як подати письмове звернення, Графік особистого прийому керівництвом МВС України, Результати розгляду звернень громадян.

Міністерство палива та енергетики
http://mpe.energy.gov.ua

Інформація про міністерство, підвідомчі підприємства, структура. Матеріали з питань енергетики, вугільної, нафтогазової промисловості. Новини ТЕК України. Нормативні документи.

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України
http://www.menr.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Працівники сайту намагаються бути складовою частиною урядового порталу органів виконавчої влади; забезпечити  поширення екологічної інформації; забезпечити інформаційну взаємодію підрозділів; забезпечити необхідний зворотний зв'язок між державними органами і населенням.

Міністерство фінансів України
http://www.minfin.gov.ua

Сайт Міністерства фінансів України являється офіційним джерелом інформації про фінансове законодавство, законопроекти, державні цінні папери, міжнародне співробітництво, методологію бухгалтерського обліку  та державну фінансову політику в Україні.

Державне казначейство України
http://treasury.gov.ua

На сайті Державного казначейства України розміщується оперативне та докладне інформування громадян про стан державних фінансів.

Міністерство праці та соціальної політики України
http://mlsp.kmu.gov.ua

Офіційний сайт Міністерства праці та соціальної політики України. На карті сайту Ви знайдете інформацію про керівництво, органи та установи в складі Мінпраці та сфери його управління, Державні підприємства, Навчальні заклади та НДІ, Санаторії, Соціальне страхування, Моніторинг, Фонди соціального страхування, Нормативно-правова база, Коментарi фахiвцiв, Електронна приймальня, а також можете скористатися даними про громадські соціальні організації України, такі як: „Українське товариство глухих”, Українське товариство сліпих”, „Союз організацій інвалідів України”, „Фонд соціальних інвестицій” та інш.

Пенсійний фонд України
http://www.pfu.gov.ua/ 

Інформація про пенсійне законодавство, форум, на якому можна поспілкуватись та отримати відповіді на запитання, інформація для регіонів, аналітичні матеріали.

Фонд державного майна України
http://www.spfu.gov.ua  

Розміщено інформацію про приватизацію та можливості інвестування в Україні. Процеси приватизації, продаж об'єктів, законодавство, інформація про фонд тощо.

Державна податкова адміністрація України
http://www.sta.gov.ua

Сайт ДПА України.  Інформація про організацію, історична довідка, текст Податкового кодексу України, збірник нормативних актів. Також розміщено розділи: Структура ДПА, керівництво, система оподаткування в Україні, податкове законодавство, довідник податкових інспекцій, тощо.

Державна міграційна служба України
http://dmsu.gov.ua

Офіційний сайт має розділи: Громадянство. Паспорт громадянина України. Закордонний паспорт. Імміграція. Також є інформація про Державну міграційну службу, її територіальні органи та підрозділи.

Українська нотаріальна палата
http://palata.notariat.org.ua

Сайт пропонує інформацію про діяльність Української нотаріальної палати. Розглядаються питання законодавства про нотаріат, розміщено матеріали семінарів і конференцій, працює колонка „питання-відповідь”.

Інформаційно-довідкова система „Банкрутство”
http://www.bankrut.gov.ua

Основним завданням сайту є надання інформації про підприємства щодо яких порушено справу про банкрутство та стан проходження цих справ. Інформація в базі даних поновлюється щоденно.
Вхід зареєстрованому користувачу - в цьому розділі зареєстровані користувачі мають можливість перевірити чи не порушено справу про банкрутство по будь-якому підприємству, здійснити пошук за назвою підприємства, пошук за атрибутами справи та її поточним станом.  Нормативні акти - цей розділ присвячений нормативним актам України, що стосуються питань банкрутства.

Головне контрольно-ревізійне управління України
http://www.dkrs.gov.ua

На сайті розміщено інформацію про структуру та діяльність Державної контрольно-ревізійної служби в Україні, яка здійснює незалежний внутрішній фінансовий контроль від імені виконавчої гілки влади. Також Ви можете знайти „Кодекс етики працівників ДКРС”.

Департамент ДАІ МВС України
http://www.sai.gov.ua

Питання присвячені автомобілям, дорогам, взаємовідносинам співробітників ДАІ й учасників дорожнього руху, документи, пов'язані з вищевказаним, законодавча база, історія ДАІ, корисна інформація.

Державний комітет України у справах національностей та релігій
http://www.scnm.gov.ua

Основним завданням Комітету є участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сфері: міжнаціональних відносин, забезпечення захисту прав національних меншин України; депортованих за національною ознакою осіб, які повернулися в Україну; організація прийому, облаштування та адаптації депортованих за національною ознакою осіб, які повертаються в Україну; міграції, біженців та інших категорій мігрантів; релігій, відносин із церквою і релігійними організаціями.
На сайті розміщено рубрики: Державно-конфесійні відносини та забезпечення свободи совісті; Колишні депортовані за національною ознакою; Біженці та притулок; Фінансова та планово-економічна робота; Юридичне управління та інш.

Державний комітет статистики України
http://www.ukrstat.gov.ua

Офіційний сайт Державного комітету статистики України. На сайті містяться макроекономічні статистичні дані, демографічні показники, нормативно-правова база та регуляторна діяльність комітету та інш.

Міністерство юстиції України
http://www.minjust.gov.ua

На сайті Міністерства юстиції України запроваджено інформаційно-розяснювальну рубрику „Доступ до правосуддя”. Рубрика покликана надати інформаційну допомогу кожному в реалізації права на доступ та забезпечення справедливого правосуддя. Зокрема, питання звернення до суду, до якого суду, що робити якщо не влаштовує судове рішення, як його оскаржити, чому рішення суду не виконується, як притягнути суддю до відповідальності.

Вища рада юстиції
http://www.vru.gov.ua

Сайт пропонує матеріали Вищої ради юстиції - це хронологія діяльності, склад ради, роз’яснення законодавства. Також на сторінках сайту розташовано періодичне видання „Вісник Вищої ради юстиції”. Крім цього, для тих, хто цікавиться державними закупівлями можна знайти інформацію за такими розділами: Реєстр державних закупівель; Плани державних закупівель; Інформація про державні закупівлі.

Національне Центральне Бюро Інтерполу в Україні
http://icpo.centrmia.gov.ua 

Глобальна телекомунікаційна система Інтерполу створена у 2003 році. Першою країною, яка приєдналась до нової системи була Канада. Станом на 2007 р. системою користуються 187 країн.
У 2003 р. у апараті Національного бюро Інтерполу України встановлено 2 робочі станції. З 2008 р. в Україні діє 29 робочих станцій, в перспективі планується встановити станції на всіх прикордонних пропускних пунктах України.
Згідно офіційному сайту Інтерполу, користувачі системи мають миттєвий он-лайн доступ (через Національне бюро) до наступних баз даних в Україні: «Особи в розшуку», «Зниклі особи», «Вкрадені транспортні засоби», «Вкрадене майно», «Притягнення до кримінальної відповідальності», «Реєстрація транспортних засобів», «Права водія».


2.ІНФОРМАЦІЙНО-ЮРИДИЧНІ САЙТИ

Інформаційно-юридичний портал
http://zakon.at.ua/

Тут Ви маєте можливість знайти більшість юридичних матеріалів, які  потрібні юристам України та Росії безкоштовно. Розділ «Правова база України» надає повнотекстові кодекси та коментарі до них. Юридична література налічує біля 300 підручників та посібників.  Зразки документів. Також Ви можете замовити або знайти додаткову інформацію через форум, завантажити свій файл на сайт, повідомити новини, або додати замітку.

LEX – Правовой портал Украины
http://ukr-pravo.at.ua

У просторі українського Інтернету з'явився ресурс, за допомогою якого можна й навчатися, і працювати, і підвищувати рівень правової грамотності, що дуже важливо в сучасному світі. Незважаючи на те, що проект тільки стартував - уже зараз він буде корисний як практикуючим юристам, так і студентам і викладачам вищих юридичних навчальних закладів.
Остаточний варіант порталу буде містити в собі такі розділи як:
- безкоштовна юридична бібліотека, що містить навчальні матеріали, коментовані видання, з якими можна ознайомитися он-лайн або скачати безкоштовно;
- зразки позовних заяв скачати безкоштовно, а також безліч інших процесуальних юридичних документів;
- судова практика;
- юридична допомога безкоштовно он-лайн на форумі, де фахівці в області права цього ресурсу завжди готові допомогти Вам у рішенні будь-яких юридичних суперечок і проведенні будь-яких правових процедур;
- наукові обговорення по галузях права з метою усунення пробілів у законодавстві, написання курсових, дипломних і дисертаційних робіт.

„Ліга”
http://www.liga.net

Для більш професійної підготовки використовують сайт інформаційно-аналітичного центру „Ліга”.
Здебільшого цей сайт є зручним для роботи на фірмах, підприємствах, установах, організаціях. Сайт складається з розділів: "Правові новини", де можна знайти "Новини законодавства", "Аналітика", "Новини компаній"; он-лайн конференції; системи „Ліга Закон” та „Законодавство он-лайн”.
Система інформаційно-правового забезпечення „Ліга Закон” надає високопрофесійні послуги, оперативні консультації й відповіді на  питання, що заощаджує час на пошук необхідної інформації.

Центр Разумкова
http://www.razumkov.org.ua

Центр Разумкова - це недержавний аналітичний центр, заснований в 1994 р., що здійснює дослідження державної політики в таких сферах: внутрішня політика; державне управління; економічна політика; енергетика; земельні відносини; зовнішня політика; соціальна політика; міжнародна та регіональна безпека; національна безпека і оборона.
Центр Разумкова об’єднав експертів у галузях економіки, енергетики, права, політології, міжнародних відносин, військової безпеки, земельних відносин, соціології, історії та філософії.

Корупція в Україні
http://korupzia.org.ua

Антикорупційне Інтернет-видання. Мета та завдання проекту "Корупція в Україні": боротьба з корупцією та допомога громадянам при корупційних діях проти них. На сайті розміщено статті про корупцію, законодавство, каталог правових Інтернет-ресурсів.

Правові системи НаУ
http://www.nau.kiev.ua/

Правові системи НаУ (Нормативні акти України) випускаються с 1991 року. Це високотехнологічний інформаційно-пошуковий комплекс, що поєднує бази даних нормативно-правових актів, судових рішень, консультацій, довідників, перекладів англійською та російською мовами. Правові системи НаУ містять понад 4 500 000 документів. Також на сайті представлено розділ „Судова практика”, де ви можете ознайомитися з актами вищих судових органів влади, класифікатором судових рішень, питаннями з виконавчого провадження, а також інформацією про діяльність третейських судів.

Медіа-бібліотека
http://media.parlament.org.ua

З грудня 2007 року розпочав свою роботу новий проект Лабораторії законодавчих ініціатив - «Створення та підтримка функціонування віртуальної медійної бібліотеки», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Офісу з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку.
Проект спрямовано на вирішення проблеми відсутності в Україні єдиного доступного для всіх зацікавлених організацій, органів влади і зручного в користуванні веб-ресурсу, який акумулював би результати діяльності (дослідження, публікації, переклади нормативно-правових актів зарубіжних країн та акти європейського права, матеріали публічних заходів тощо) аналітичних центрів, які досліджують проблеми медійного права, органів державної влади і місцевого самоврядування України (закони, підзаконні акти, проекти законів та інших рішень, судові рішення тощо).

Інститут Медіа Права
http://www.medialaw.kiev.ua

Інститут Медіа Права - аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві. Основною метою діяльності Інституту є розвиток законодавства у галузі мас-медіа, гарантування принципів свободи слова та інформації, захист прав журналістів та засобів масової інформації, сприяння вільному поширенню інформації. Інститут видає щотижневий електронний Вісник про розвиток медіа права.

Союз юристів України
http://www.lawyersunion.org.ua

Всеукраїнське громадське об’єднання Союз юристів України. Головною метою Союзу є сприяння юристам України в задоволенні і захисті своїх професійних та соціальних інтересів, розвитку їх громадської активності, участі в розробці та реалізації державної правової політики. На сайті розміщено сторінки: Всеукраїнська юридична Рада; Третейський Суд; Конкурс „Юрист року”.

Каталог юриста
http://www.lawukraine.com

На сторінках сайту розміщено кращі ресурси українського Інтернету на правову тематику:
юридичні фірми - довідники, рейтинги і сайти юридичних фірм в Україні;
державні органи - органи державної влади і управління, інформація про Україну;
організації - професійні асоціації, заклади освіти, третейські суди, бібліотеки;
законодавство - правові пошукові системи, законодавство в Інтернеті;
періодика - сайти газет і журналів правового напрямку з Інтернет доступом;
різне - юридичні портали, консультації, загальні оглядові і спеціалізовані сайти;
іноземне право - вибрані іноземні правові ресурси:  цей розділ містить інформацію про правові сайти Росії (кодекси Російський правовий портал, Юридичний центр, Юридичний навігатор, Право і Інтернет), а також англомовні сайти з правових питань.

Юридичний радник
http://www.yurradnik.com.ua/

Сайт створений та працює за підтримки Центру аналітичних досліджень з питань права та безпеки.
Має такі розділи:
Нотаріат: на цій сторінці розміщені нормативна база нотаріуса та судова практика, авторські матеріали, а також Клуб юристів. Це об'єднання фахівців, які займають активну правову позицію, не байдужі до майбутнього України як правової та демократичної держави, бажають брати участь в удосконаленні нормативно-правової бази, спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами, підтримувати на рівні свою кваліфікацію та допомагати молодим фахівцям в освоєнні цієї гідної професії.
Видавництво: освітлює книговидавничу та періодичну діяльність з правових питань. Ця сторінка сайту має журнали „Юридичний радник” та „Мала енциклопедія нотаріуса”, де розміщуються відповіді на актуальні питання.
Практика юристів: тут ви знайдете погляди фахівців на цивільне право, корпоративне, спадкове, нотаріат та інш.

Юр-Инфо - сайт для юриста
http://www.yur-info.org.ua

Он-лайн каталог законодавства України, УРСР, СРСР, міжнародних організацій. Серед юридичних матеріалів: Конституція України, кодекси, закони, постанови, укази, рішення, розпорядження, накази, інструкції та ін.


3. ЮРИДИЧНА НАУКА НА СТОРІНКАХ ІНТЕРНЕТ

Право і суспільство
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського розмістила на своєму сайті електронні наукові фахові видання,  а також видання, що не мають друкованих аналогів. До їх числа увійшли часописи з питань держави та права, конституційного права, кримінології, кримінального процесу та криміналістики, організації протидії злочинності.

Правова освіта
http://law-edu.dp.ua

Сайт має рубрики: історія правової освіти, ВНЗ України, Росії та зарубіжних країн, де розміщено статті про сучасні процеси організації юридичної науки в Україні.

Бібліотека дисертацій
http://www.dissertant.org/info

Інтернет-портал створено у 2006 році науковим видавництвом „Індустрія інтелекту”.
На сторінках порталу вміщені огляди та повні тексти захищених дисертацій.
Основне завдання сайту в наданні високоякісних інформаційних послуг, а саме:
- надання допомоги при проведенні наукових і дисертаційних досліджень;
- надання допомоги при написанні наукових і навчальних робіт різного профілю й різного рівня складності;
- сприяння в написанні науково-дослідних і дисертаційних робіт (кандидатські й докторські дисертації) різноманітних наукових напрямків.

Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Збірник наукових статей. Висвітлення питань сучасної української юридичної науки, державотворення в Україні, розробки новітніх наукових концепцій, вдосконалення чинного законодавства.

Правничий вісник Університету „КРОК”
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Збірник наукових праць, в якому міститься матеріал з питань права та психології.

Правничий часопис Донецького університету
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Науковий журнал висвітлює питання правового забезпечення політичного та соціально-економічного реформування, становлення громадянського суспільства в умовах ринкових відносин, господарсько-правове забезпечення стабілізації та розвитку економіки України

Право і безпека
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Сторінки наукового журналу містять методологічні засади державності, права та безпеки, теорії та практики правоохоронної діяльності, теорії та історії держави та права, кадрової роботи в органах внутрішніх справ, трудового права, права соціального забезпечення, економіки, підприємництва, цивільного, господарського права, соціології, психології, технічних наук.

Правове регулювання  економіки
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Збірник наукових праць розмістив інформацію з питань конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, фінансового, банківського права, правового забезпечення господарювання в умовах ринкової економіки, перспектив розвитку законодавства у даній сфері та розвитку правової системи України.

Вісник Академії митної служби
http://www.nbuv.gov.ua/portal

На сторінках цього фахового наукового видання висвітлюються актуальні питання захисту економічних інтересів держави, митної діяльності, забезпечення ефективного регулювання та розвитку зовнішньоекономічних процесів, удосконалення інформаційних та інших технологій.

Вісник Донецького університету економіки та права
http://www.nbuv.gov.ua/portal

Збірник наукових праць з 2000 по 2010 рік виходив під назвою "Вісник Донецького інституту економіки та господарського права". На сторінках  збірника Ви знайдете інформацію про соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства, адвокатуру, обговорення з питань трудового права та ін.

Український юрист
http://www.ukrjurist.com

Журнал сучасного правника «Український юрист» побачив світ на початку 2003 року. Його  читають українські правники провідних юридичних фірм України, відомі адвокати та нотаріуси, юрисконсульти великих підприємств та іноземних компаній, що працюють в Україні, а також представники влади.
«Український юрист» висвітлює широке коло питань юридичного характеру, аналізує найактуальніші проблеми юриспруденції і тенденції розвитку професії.

Юридичний журнал
http://www.justinian.com.ua

„Юридичний журнал” видається з 2002 року українською мовою. Це аналітично-правове видання практичної спрямованості. Моніторинг законодавства, аналіз перспективного законодавства (законопроектів); аналітика і коментарі за найактуальнішими напрямами та широкий аналіз фахівцями окремих інститутів права; судова практика - від окремих судових рішень до аналізу конкретних справ і узагальнення судової практики різної тематики. Економічний аналіз окремих напрямів і галузей з юридичної точки зору.

Акционерный вестник
http://www.vestnikao.com.ua/

Український журнал з корпоративного права та управління - перший в Україні практичний журнал про акціонерне право. Містить роз’яснення та коментарі застосування Закону України „Про акціонерні товариства”.

Юридична газета
http://www.yur-gazeta.com

Правова інформація бізнес-класу. Висвітлює питання законотворчості, фінансового права, міжнародного права. На сайті обговорюється експертне дослідження юридичного ринку послуг.

Правовий тиждень
http://www.legalweekly.com.ua

Щотижнева інформаційно-правова газета. Матеріали газети висвітлюють весь спектр правових питань.

Інтернет-видання „Юриспруденція он-лайн”
http://www.lawyer.org.ua

“Юриспруденція он-лайн” – некомерційний інформаційно-правовий проект, перша в Україні приватна ініціатива науковців та практикуючих юристів метою якої є сприяння розвитку юридичної науки та практики, поширення правової інформації, популяризація української правової думки та юридичної практики як минулого, так і сучасного серед усіх хто цікавиться проблемами юриспруденції на основі нових інформаційних технологій
В інтернет-виданні постійно доступні публікації науковців, студентів та юристів-практиків із актуальних проблем теорії та практики, авторські сторінки юристів, бібліотека типових документів, рецензії, моніторинги, посібники або гіперпосилання на них, останні новини права українських інформагенств, форум та інші сервіси з використанням нових інформаційних і комп’ютерних технологій та сучасного дизайну.


4. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В ІНТЕРНЕТ

„Юридичні послуги в Україні”
www.pravovik.com.ua

Сайт „Юридичні послуги в Україні” - найбільш зручний для тих, хто цікавиться юридичними фірмами України, а також для тих, хто шукає у юридичній царині собі роботу. Також на ньому розміщені адреси правових фірм усіх міст України. Скориставшись сайтом любої з них, ви можете отримати юридичну консультацію.

Юридичні послуги  Online
http://yurist-online.com/ukr/

На цьому сайті ви знайдете багато юридичної інформації, як для юристів, так і для всіх хто цікавиться українським законодавством, або хоче вирішити якусь юридичну проблему.
Сайт умовно можна розділити на чотири розділи.
Перший розділ називається «Послуги для громадян», та містить юридичні послуги і юридичну інформацію, які будуть цікаві в першу чергу звичайним громадянам. До розділу входять юридична консультація, відповіді на запитання користувачів по різних галузях права України, послуги з складання позовів і заяв, а також корисні юридичні поради і консультації юриста.
Цей розділ буде цікавий всім громадянам, яким потрібна юридична консультація або юридична допомога. Послуги і консультації надаються тільки щодо Українського законодавства.
У другому розділі під назвою «Послуги для бізнесу» представлені юридичні послуги і інформація, які будуть актуальні для малого та середнього бізнесу. Оскільки тут зібрані юридичні матеріали і консультації, що стосуються бізнесу в Україні, то вони будуть цікаві не тільки підприємцям але й працівникам фірм. Також тут ви знайдете безкоштовні книги по бізнесу, зразки договорів та інших необхідних документів.
«Послуги для юристів» — так називається третій розділ. У нім міститься велика кількість інформації, яка буде корисна як практикуючим юристам, так і тим, хто тільки вивчає юриспруденцію. Тут ви можете знайти юридичні статті, юридичні реферати, юридичний словник, рішення судів, безкоштовно скачати і прочитати книги та підручники по праву, а також всі кодекси України. Також тут можна отримати свій власний E-mail та сайт.

Віртуальна юридична консультація
http://www.pravoinfo.com.ua/

Віртуальна юридична консультація - це сайт, розроблений спеціально для людей, права яких було порушено, а також для тих, хто бажає одержати кваліфіковану юридичну консультацію. Послуги платні.
Особливістю роботи є індивідуальний підхід до кожного клієнта, добропорядність та відповідальність. Ще одною особливістю і перевагою є те, що відповіді надсилаються на адрес електронної пошти, з якої надійшло питання.
Якщо компанія не виконає свої обов’язки перед клієнтом, тоді гарантовано повернення коштів.

Юридична фірма "УКРКОНСАЛТИНГ"
http://ukrconsulting.biz

Фірма пропонує комплексні юридичні послуги, які в першу чергу направлені на підтримку малого та середнього бізнесу. Другим напрямком діяльності фірми є надання правової допомоги громадянам, яка включає юридичні консультації, складання договорів, угод, аналіз проектів договорів та їх підписання (кредитування, страхування), захист прав громадян.

Юридична компанія „Правовой ответ”
http://otvetpravovoi.dp.ua/

На сторінках сайту розміщена безкоштовна інформація, яка допоможе зорієнтуватися у виниклій правовій проблемі й самостійно визначити для себе подальші дії для її рішення.
Висвітлено платні юридичні послуги, які надаються компанією. Основна спеціалізація – банківське та господарське законодавство. Також надаються послуги по податковим, цивільним, трудовим, фінансовим, сімейним справам.

INPOS
http://inpos.com.ua

Спеціалізація порталу INPOS - надання консультаційно-аналітичних та інформаційних послуг у сфері освіти, бізнесу та науково-методичної діяльності. Тут можна знайти книги в електронному варіанті з юриспруденції, політології, соціології, психології та багатьох інших дисциплін.

Асоціація Юридичних Клінік України
http://www.legalclinics.org.ua

Глобальний сайт юридичних клінік України. На  сайті  можна одержати безкоштовні Інтернет-консультації з правових питань, а також повну інформацію про Юридичні клініки України, юридичні поради з наступних галузей права: Цивільне, Житлове, Сімейне, Трудове.

"Качай права"
http://www.prava.net.ua

Проект "Качай права" - безкоштовні юридичні консультації проекту "Качай права" - це своєчасна й точна відповідь на будь-яке  питання, що вас  цікавить. Юридичну консультацію можна одержати в будь-який момент, подзвонивши або написавши юристові проекту.

"Міжнародна Ліга захисту прав громадян"
http://ligaforpeople.com.ua

Міжнародна ліга захисту прав громадян України - сторінка Міжнародної громадської організації. Захист прав людини й громадянина, надання юридичних консультацій та інше - основні напрямки діяльності Ліги. На цій сторінці Ви знайдете все, що може Вас зацікавити щодо Ліги: напрямок діяльності, завдання, проекти, пропозиції й інш.

Патентбюро
http://www.patent.net.ua

Лабораторія правових проблем інтелектуальної власності надає повний спектр послуг у сфері авторського і патентного права. На сторінках порталу Ви знайдете „Intellectus" — науково-популярне веб-видання з акцентом на висвітлення питань у сфері прав інтелектуальної власності.
В журналі також висвітлюються окремі аспекти геральдики, вексилології, вексилографії. Деякі публікації торкаються сфери інноватики, історії і суспільно-політичних відносин.
В розділі "Розробки Патентбюро" вибірково відображена інформація про оприлюднені об'єкти інтелектуальної власності.

„Парадис”
http://www.paradis.kiev.ua/ukraine.php

Сайт юридичної фірми „Парадис”. Діяльність фірми орієнтована на комплексне обслуговування як юридичних осіб так і надання послуг фізичним особам. Фахівці фірми можуть надати консультацію і допомогти у вирішенні питань пов’язаних з: складанням документів, операціями з нерухомістю, інтелектуальною власністю, та інш.

„Компетенц ТІМ”
http://www.k-team.com.ua/

Офіційний сайт компанії "Українсько-німецька юридична фірма "Компетенц ТІМ" була заснована в 2006 році шляхом виділення в окрему юридичну особу юридичного департаменту Міжнародної аудиторської фірми Mіdsnell Group Іnternatіonal "Консалтинг ЛТД", що працює на ринку аудиторських і консалтингових послуг з 1992 року, і   Міжнародної асоціації, що є членом, незалежних аудиторських і консалтингових фірм Mіdsnell Group Іnternatіonal (Лондон, Великобританія), а також Американської торговельної палати.
Головними принципами роботи "Українсько-німецької юридичної фірми "Компетенц ТІМ" є професіоналізм, чесність і чітке дотримання в роботі із клієнтами правил конфіденційності.
Фірма здійснює допомогу у відповідності діяльності підприємства вимогам закону - базис подальшої роботи підприємства, необхідна складова частина його майбутнього.

„Кириченко і партнери”
http://kmp.com.ua

Юридична компанія „Кириченко і партнери” пропонують комплексний підхід при рішеннях проблем, здійснення бізнесових планів та надійний правовий захист інтересів громадян. Висококваліфіковані та досвідчені юристи надають послуги найвищої якості.

Юридический сайт Натальи Плешковой
http://urist.com.ua

Інтернет-сторінка створена в 2000 році і має такі розділи: Оглядач. Консультації. Публікації. Знову вчитися. Давайте знайомитися.
На сайті періодично з'являються нариси на різні теми права й суміжних наук.
В рубриці "Типові документи" представлені приклади позовних заяв, цивільно-правових договорів, угод і контрактів, інших документів українською і частково російською мовами

Українська адвокатура
http://www.ukradv.org/ua

Незалежний Інтернет-портал створений для адвокатів і про адвокатів, а отже для всіх, хто цікавиться адвокатською професією і тим, кому потрібна юридична професійна допомога.
На відповідних підрозділах можна знайти відомості про адвокатів і адвокатські об'єднання, що є в різних регіонах України, тобто здійснити своє конституційне право на вільний вибір захисника своїх прав. Тут можна знайти законодавство, коментарі до нього, судову та адвокатську практику, методичні матеріали для адвокатів, дискусії з актуальних правових проблем, опитування. Для громадян у пригоді стануть юридичні консультації з питань, що найчастіше задають громадяни.

„Гранд”
http://www.acgrand.kiev.ua

Адвокатська компанія „Гранд” надає послуги у всіх сферах права і є суб’єктом  діяльності на ринку правових послуг України.

Адвокат в Берлине - Michail Kantor
http://www.ra-kantor.de/ru/home

Сайт пропонує адвокатські послуги. На порталі Ви знайдете рубрики: Совет на каждый день. Юридические новости. Главные направления. Контакты.
Спеціалізація: права іноземних громадян, сімейне право й карне право. Представляє і захищає інтереси україномовних та російськомовних громадян: захист у слідчих органах і в судах всіх інстанцій по справах будь-якої складності, рішення спірних питань у випадку ДТП, позбавлення водійського посвідчення й багато чого іншого. Шлюборозлучні процеси. Бізнес у Німеччині, відкриття й супровід бізнесу, реєстрація фірми в Німеччині з наступним одержанням ПМЖ. Права іноземців: посвідчення на проживання в Німеччині, громадянство, возз'єднання родин, дозвіл на роботу, одержання бізнес візи, еміграція в Німеччину, допомога при відмовах.


5. НА ДОПОМОГУ ВИВЧАЮЧИМ ПРАВОВІ НАУКИ

Бібліотека он-лайн
http://readbookz.com/

Бібліотека он-лайн  пропонує  електронні книги, конспекти  з юридичних питань.

Читалка
http://chitalka.info/pravoznavstvo.html

Студентська електронна бібліотека "Читалка" пропонує електронні підручники з права: право України, цивільне право, конституційне право, кримінальне право, трудове право, міжнародне право, адміністративне право тощо.

Право України
http://www.kasko.org.ua

На сайті розміщено конспекти з основних галузей права України, серед них: Основи правосвідомості та правової культури, правової поведінки та юридичної відповідальності.

Безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури
http://www.librius.net

Librius.net - безкоштовна бібліотека художньої та наукової літератури. Тут публікуються книги і статті, що є у вільному доступі, дія законів про авторське право на які вже завершилась, або у бібліотеки є дозвіл на публікацію матеріалів від автора.
Електронна бібліотека - це дуже зручно. На сайті ви можете вибрати будь-яку книгу, читати книги, скачати їх, а потім прочитати на своєму комп'ютері або букрідері. На кожну книгу можна залишати відгуки і обговорювати її з іншими відвідувачами.

Дисертації України
http://www.diser.com.ua

На сайті "Дисертації України" надається можливість замовляти всі наукові роботи (дисертації кандидатські, докторські), захищені в Україні з 2002 по 2010 роки. Пропонуються послуги доставки наукових робіт з бібліотек України.  Також надається допомога у написанні дисертацій, дипломів, курсових робіт та в іншій науковій діяльності унікальною і повною інформацією, яку можна знайти у тематичному каталозі.

Юридична бібліотека
http://pravo.biz.ua

Електронна бібліотека надає повнотекстові електронні підручники та монографії з питань права, на які є анотація.

Електронна бібліотека для студента-правника
http://list.np.by/sites/detail

В електронній бібліотеці для студента-правника Ви можете знайти велику кількість підручників з історії держави та права України, теорії держави і права, сімейного, цивільного, кримінального, адміністративного права та багато іншого.

Бібліотека українського студента
http://ualibrarium.narod.ru

На сайті розміщена колекція підручників, учбових посібників та монографій на українській та російській мові.

Апелляция – правовой портал
http://apelyacia.org.ua/about

На сторінках порталу розміщено безкоштовно всі коментовані кодекси в актуальній редакції, підручники, статті, зразки юридичних документів. Сайт постійно обновляється, також пропонуються всім бажаючим розміщати тут свої книги, статті, і інші роботи відповідно до  тематики.

Юридична фірма „Справедливість”
http://spravedlivist.in.ua

На сайті розміщено розділ „Юридична електронна бібліотека”, де Ви знайдете повнотекстові підручники та монографії з юридичних питань. Фірма надає послуги з таких галузей права, як: земельне, цивільне, трудове, медичне та інш.

Алібі – форум юристів
http://alibi.org.ua

Юридична бібліотека України, науково-практичні коментарі кодексів України, конспекти лекцій з юридичних дисциплін, юридична періодика України, зразки позовних заяв, зразки договорів, презентації з правознавства, юридична література, економічна бібліотека України, юридична консультація, наукові статті.

"Студрада - коаліція юристів"
http://studrada.com.ua

Юридичний журнал, який є справжнім скарбом для студента-юриста, юриста-практика, юриста науковця, та усіх інших осіб, які цікавляться правом та мають питання пов'язані з правом.

Економіко-правова бібліотека
http://www.vuzlib.net

На сторінках сайту розміщено повнотекстові варіанти книг з питань права.

Портал Юрист
http://pravouch.com

На сайті розміщена література з усіх питань права. Також Ви можете знайти Конституції, Кодекси та інші правові акти як України, так і зарубіжних країн. 

Перша українська бібліотека підручників
http://pidruchniki.com.ua

В бібліотеці, в електронному вигляді, можна знайти підручники з різних галузей знань, в тому числі найбільш сучасне видання підручника "Правознавство". Автори підготували його для того, щоб він допоміг сформувати правову свідомість та культуру людини, що дозволить орієнтуватися в суспільних відносинах, а також діяти відповідно до закону в процесі життя.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Офіційні державні органи України в Інтернеті

Верховна Рада України: http://www.rada.gov.ua
Кабінет Міністрів України: http://www.kmu.gov.ua
Міністерство праці і соціальної політики України: http://www.mlsp.gov.ua
Державний комітет статистики України: http://www.ukrstat.gov.ua
Міністерство юстиції України: http://www.minjust.gov.ua
Міністерство освіти і науки України: http://www.mon.gov.ua
Президент України, Адміністрація Президента України: http://www.president.gov.ua
Верховний Суд України: http://www.scourt.gov.ua
Міністерство фінансів України: http://www.minfin.gov.ua
Сайт Київської міської влади: http://kmv.gov.ua
Національний банк України: http://www.bank.gov.ua
Державна митна  служба України: http://www.customs.gov.ua
Генеральна прокуратура України: http://www.gpu.gov.ua
Міністерство внутрішніх справ України: http://mvs.gov.ua
Вищий господарський Суд України: http://www.arbitr.gov.ua
Пенсійний фонд України: http://www.pfu.gov.ua
База даних "Банкрутство": http://bankrut.gov.ua
Конституційний Суд України: http://www.ccu.gov.ua
Фонд державного майна України: http://www.spfu.gov.ua
Державна прикордонна служба України: http://pvu.gov.ua
Міністерство охорони здоров’я України: http://www.moz.gov.ua
Служба безпеки України (СБУ): http://www.sbu.gov.ua
Державний департамент ветеринарної медицини України: http://www.vet.org.ua
Державна податкова адміністрація України: http://www.sta.gov.ua
Міністерство іноземних справ України: http://www.mfa.gov.ua
Судова влада України: http://www.court.gov.ua
Національна Академія Наук України: http://www.nas.gov.ua
Міністерство надзвичайних ситуацій (МЧС): http://www.mns.gov.ua
Асоціація Товарної Нумерації України (АТНУ): http://ean.kiev.ua
Департамент ДАІ МВС України: http://www.sai.gov.ua
Міністерство економіки України: http://www.me.gov.ua
Міністерство транспорту і зв’язку України: http://www.mintrans.gov.ua
Міністерство оборони України: http://www.mil.gov.ua
Інформаційний центр Міністерства юстиції України: http://www.informjust.kiev.ua
Міністерство праці і соціальної політики України: http://mlsp.kmu.gov.ua
Антимонопольний комітет України: http://amc.gov.ua
Тендерна палата України: http://tpu.net.ua
Держзовнішінформ: http://www.ukrdzi.com.ua
Вища атестаційна комісія: України http://www.vak.org.ua
Міністерство палива та енергетики України: http://mpe.energy.gov.ua
Державна податкова  адміністрація України: http://www.sta.gov.ua
Міністерство промислової політики України: http://www.industry.gov.ua
Головне управління державної служби України: http://www.guds.gov.ua
Міністерство аграрної політики України: http://www.minagro.gov.ua
Центральна виборча комісія України: http://www.cvk.gov.ua
Міністерство культури і туризму України: http://www.mincult.gov.ua
Головне контрольно-ревізійне управління України: http://www.dkrs.gov.ua
Рахункова палата України: http://www.ac-rada.gov.ua
Національна комісія регуляції електроенергетики України: http://www.nerc.gov.ua
Вища рада юстиції України: http://vru.gov.ua
Державна служба охорони (ДСО): http://www.dso.kiev.ua
Державний комітет зв’язку та інформатизації України: http://www.stc.gov.ua
Державний комітет архівів України: http://www.archives.gov.ua
Державна митна служба України: http://www.customs.gov.ua
Асоціація правників України: http://www.uba.ua
Рада підприємців України: http://www.business-rada.kmu.org.ua
Державна служба експортного контролю України: http://dsecu.gov.ua
Національний депозитарій України: http://ndu.gov.ua
Державний комітет лісового господарства України: http://www.dklg.gov.ua
Державний департамент інтелектуальної власності: http://sdip.gov.ua
Державна служба автомобільних доріг України: http://www.ukravtodor.gov.ua
Департамент інформаційних технологій при МВС України: http://dit.centrmia.gov.ua
Центр медичної статистики: http://medstat.com.ua
Національний інститут стратегічних досліджень (НІСД): http://www.niss.gov.ua
Державний комітет ядерної регуляції України: http://www.snrc.gov.ua
Державний комітет України по водному господарству: http://scwm.gov.ua
Національний олімпійський комітет України: http://www.noc-ukr.org
Державний департамент продовольства України: http://www.ukrfood.com.ua
Державне казначейство України: http://treasury.gov.ua
Вищий адміністративний суд України: http://vasu.gov.ua

Обласні державні адміністрації

Автономна Республіка Крим http://www.crimea-portal.gov.ua
Вінницька область http://www.vin.gov.ua
Волинська область http://www.obladmin.lutsk.ua
Дніпропетровська область http://www.adm.dp.ua
Донецька область http://www.donoda.gov.ua/
Житомирська область http://zhitomir-region.gov.ua/
Закарпатська область http://www.carpathia.gov.ua
Запорізька область http://www.zoda.gov.ua/ua/
Івано-Франківська область http://www.if.gov.ua
Київська область http://www.kyiv-obl.gov.ua
Кіровоградська область http://www.kr-admin.gov.ua
Луганська область http://www.oda.lg.ua
Львівська область http://www.loda.gov.ua
Миколаївська область http://www.oga.mk.ua
Місто Київ http://www.kmv.gov.ua
Одеська область http://oda.odessa.gov.ua
Полтавська область http://www.obladmin.poltava.ua
Рівненська область http://www.rv.gov.ua/sitenew
Сумська область http://www.state-gov.sumy.ua
Тернопільська область http://www.oda.te.gov.ua
Харківська область http://www.kharkivoda.gov.ua
Херсонська область http://www.oda.kherson.ua
Хмельницька область http://adm.km.ua
Черкаська область http://www.oda.ck.ua
Чернівецька область http://www.oda.cv.ua/
Чернігівська область htth://www.regadm.cn.ua

Періодичні видання

Баланс http://www.balance.dp.ua
Банківська справа http://www.banking.com.ua
Бизнес http://www.business.kiev.ua
Бізнес Інформ http://www.lincom.kharkov.ua/~aobi
Бухгалтерия http://www.buhgalteria.com.ua
Вісник податкової служби України http://www.visnuk.com.ua
Галицькі Контракти http://www.kontrakty.com.ua
ГлавБух http://www.glavbuh.com
Дебет-Кредит http://www.dtkt.com.ua
Інвестиційна газета http://www.investgazeta.net
Компаньон http://www.companion.com.ua
Консультант http://www.sta.gov.ua/kons/kons.html
Офіційний вісник України http://www.gdo.kiev.ua
Правознавство http://pravoved.jurfak.spb.ru
Мир права http://www.worldoflaw.net
Урядовий кур’єр http://www.ukcc.com.ua
Фондовый рынок http://www.relc.com/stockmarket
Цінні папери України http://www.finmarket.info
Юридична практика http://www.yurpractika.com
Юридичний вісник України (Юринком Интер) http://yurincom.kiev.ua/uvu

Міжнародні організації

Організація Об’єднаних Націй http://www.un.org/ru/
Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) http://www.wipo.int/about-wipo/ru
Європейський банк реконструкції та розвитку http://www.ebrd.com/russian/pages/homepage.shtml
Міжнародна організація з питань стандартизації (ISO) http://www.iso.org/iso/home.html
Центр інформації і документації Ради Європи в Україні http://www.coe.kiev.ua
Сайт ЮНЕСКО http://www.unesco.org/new/en/unesco/
Сайт Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) http://www.osce.org/
Всесвітня торгова організація (ВТО) http://www.wto.org/
Всесвітній банк http://www.worldbank.org/
Міжнародна фінансова корпорація (МФК)
http://www.ifc.org/
Всесвітній економічний форум
http://www.weforum.org/en/index.htm
Сайт НАТО http://www.nato.int/
Комісія ООН по Міжнародному торговому праву
http://www.uncitral.org/
Міжнародна організація комісій по цінним паперам http://www.iosco.org/
Міжнародна митна організація http://www.wcoomd.org/
Міжнародна торгова палата http://www.iccwbo.org/
Міжнародний валютний фонд
http://www.imf.org/external/index.htm
Міжнародний інститут уніфікації приватного права http://www.unidroit.org/
Організація економічного співробітництва та розвитку
http://www.oecd.org/home/
Європарламент http://www.europarl.eu.int/
Європейський Союз http://europa.eu/
Сайт Європейського Союзу (на рос. мові)
http://www.eur.ru/neweur/user
Рада Європи http://www.coe.fr/
 

10.12.2014 20:53
Anonymous

Спасибо, очень полезно.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід