Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...

08.05.2019 11:43

Бібліотечні каталоги – мозок і пам'ять бібліотеки
«Не можна все знати, але можна і треба знати,...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Лілія – ти найкраща!

Лілія – ти найкраща!

27.05.2015 07:04

Весна цього року для бібліографічного відділу виявилася багатою на приємні й радісні події. По-перше, 24 квітня виповнилося три роки з дня заснування нашого Клубу любителів історії, про який сьогодні знають усі херсонці. Ювілей клубу відсвяткували весело і з розмахом... Підводячи підсумки виконаної роботи, згадували найбільш цікаві поїздки та екскурсії, співали улюблені пісні і навіть готували козацький куліш на березі Дніпра ... Втім, місцеві ЗМІ досить широко висвітлили цю подію в житті бібліотеки.
І ще одна приємна подія: наприкінці березня 2013 року в бібліографічному відділі було засновано клуб «Дивослово», в рамках роботи якого почав втілюватися в життя Всеукраїнський проект «Безкоштовні курси української мови. Навчи друга розмовляти українською». Заняття проводилися у стінах ХОУНБ ім. Олеся Гончара, а шість місяців тому рамки проекту розширилися, так як надійшла пропозиція про проведення курсів з вивчення української мови для службовців міської ради.
І ось 23 травня 2015 відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне закінчення навчання на курсах. Сертифікати були вручені першим випускникам - 15 курсантам з управління комунальної власності Херсонської міської ради.
Слова подяки від курсантів (вже українською мовою) звучали на адресу викладача - Лілії Віжічаніної. Якби знали вони, як багато енергії, сил, особистого часу було витрачено нею на підготовку кожного заняття! Але такі люди, як Лілія Михайлівна, працюють на результат - і він радує!
Приємно, що величезна праця нашої колеги з підвищення знань української мови серед держслужбовців, її високий професіоналізм та педагогічну майстерність було відзначено міським головою Володимиром Миколаєнком, від імені якого Лілії Віжічаніній була вручена почесна грамота.

ВІТАЄМО!

Бібліографи відділу наукової інформації та бібліографії

27.05.2015 08:23
Вікторія

Лілія справді найкращий викладач і керівник обох клубів! Її енегрійності можна тільки позаздрити!)

27.05.2015 11:36
Мальва

Лілія! Ти - велика розумничка! Популяризуєш мову, книгу, бібліотеку! Пишаюсь знайомством з тобою!cool

28.05.2015 07:14
Лілія

Дякую дуже за теплі слова!

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід