Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...

22.04.2019 06:49

Олена Казимирчак-Полонська: життя між формулами й молитвами
Її втрат цілком вистачило б на кілька біографій. Її...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Ми писали, ми писали, наші пальчики втомились...»

«Ми писали, ми писали, наші пальчики втомились...»

09.11.2017 13:40

Сьогодні бібліографи знову продемонстрували свою активну життєву позицію: взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови.

Перший радіодиктант відбувся в 2000 році. Тоді організатори отримали близько тисячі робіт на перевірку, а в 2016 році їх надійшло вже понад 21 тисячу. З кожним роком зростала кількість і розширювалася географія учасників. У Фінляндії, Італії, Великобританії, Єгипті, Туреччині, Білорусі, Швеції, Португалії, Франції з радістю підхопили ініціативу України.

Сьогодні трансляція 17-го радіодиктанту відбулася на Першому каналі Українського Радіо о 12.00.
У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці написання диктанту проходило у залі каталогів. Перевірити свої сили в знанні української мови прийшло близько 30-ти чоловік. Відкрила захід та привітала учасників Лілія Віжічаніна – викладач-волонтер Всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови. Навчи друга розмовляти українською».

Бібліотечні працівники та читачі написали диктант «Наші пісні», пройнятий ліризмом та душевністю. Текст складався приблизно з 150-ти слів і, на думку більшості, був зовсім нескладним. Читав його доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, мовознавець Олександр Авраменко.

Все, диктант написано! Тепер будемо чекати 11 листопада – день, коли буде оприлюднений текст для самоперевірки. На згадку про сьогоднішню подію всі бажаючі отримали пам'ятку читачеві «9 листопада – День української писемності та мови».26.11.2017 13:46
Валентина

Ми писали - наші пальчики пристали або Ми трудились - наші пальчики втомились. 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід