Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > «Мистецтво світлом своїм рятує людей від темряви, яка в них є». А. Ахматова

Мабуть, кожна свідома людина погодиться з цими словами. Та не будемо довго розповідати про їх суть. Скажемо лише, що учасники клубу любителів історії "КЛІО" змогли відчути їх на собі.
Своє чергове засідання вони провели в гостях у чудової людини, українського художника Сергія Васильовича Михайленка, який живе в Херсоні. Це була дійсно унікальна і незабутня зустріч. З одного боку – цікава людина, яка пише картини, багато з яких – на козацьку тематику. З іншого – люди, яким це дуже цікаво і які з великим задоволенням і захопленням слухали розповіді Сергія Васильовича про те, як створюються його шедеври, скільки доводиться працювати з літературою, джерелами, щоб передати історичні події на полотні.
Серед робіт С. В. Михайленка, присвячених козацькій тематиці, – славні сторінки переможних битв козаків: Конотопська битва, Хотинська війна, взяття Криму, а також ряд акрилових робіт, присвячених історії козацтва нашого краю, – безцінні полотна, які показують велич нашої історії.
Не можна передати словами, слід тільки відчути дух того спілкування, яке ми мали і від якого отримали не лише естетичне, а й величезне душевне задоволення, поринули в історичні часи, згадували величні сторінки нашої багатої історії.
Це була дійсно унікальна зустріч. Також особливо приємно було відчути гостинність, щирість прийому Сергія Васильовича і його дружини. Нам здалося, що ми з ними знайомі і спілкувалися все життя. Ми дуже їм вдячні. Також сподіваємося, що це була далеко не остання зустріч.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід