Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Місто Херсон: погляд крізь завісу часу і життя видатних особистостей

Місто Херсон: погляд крізь завісу часу і життя видатних особистостей

23.09.2013 08:07

Саме під такою назвою бібліографи ХОУНБ ім. О. Гончара провели виховний захід на базі Херсонської загальноосвітньої школи № 2 20 вересня 2013 року.
Учням середньої школи була надана можливість ближче познайомитися з історією рідного міста і його видатними особистостями. Їхній увазі була запропонована презентація «Місто Херсон: погляд крізь завісу часу і життя видатних особистостей», за допомогою якої вони дізналися, коли, за яких обставин почало будуватися наше місто, як воно розвивалося протягом перших 150 років його історії. Окрему увагу було приділено відомим особистостям, які мають відношення до нашого краю: Ушаков, Говард, Скадовський, Гошкевич, Лавреньов, Шовкуненко та багато ін. Здається, такі відомі імена, та як часто ми про них майже нічого не пам'ятаємо. Також увазі учнів були запропоновані тексти газет, які друкувалися у Херсоні наприкінці ХІХ - на початку ХХ століття, в яких розповідалося про злободенні проблеми жителів міста, кримінальні новини, та навіть надано гороскоп на 1903 рік.
Крім того, на початку і наприкінці заходу ми провели гру «Інтелектуальний футбол», у ході якої учні мали назвати, що чи хто їм спадає на думку, коли вони згадують Херсон. Треба відзначити, що наша зустріч не пройшла даремно, тому що наприкінці нашого заходу гра тривала набагато довше, ніж на початку, і у дітей було ще багато варіантів відповідей, з ким або з чим вони пов'язують Херсон, а це найвищий показник результативності.
А подарунком для дітей став перегляд відео про «благополучний град Херсон» та панорами міста з висоти пташиного польоту.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід