Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
23.05.2019 08:06

Запрошуємо до подорожі літературним експресом!
І знову – літо! Попереду нас чекають канікули....

15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Ботанічний сад – місце для натхнення

Ботанічний сад – місце для натхнення

13.05.2019 12:35

Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово» мають гарну традицію: щовесни відвідувати ботанічний сад Херсонського державного університету та проводити в ньому поетичні читання. Цього року ми зібралися на такий цікавий захід вже вп'яте. І цей раз зустріч пройшла як завжди неповторно. Ми побачили цвітіння незвичайних кущів та дерев, ковили; познайомилися з новими «мешканцями» ботанічного саду – родинами овець та віслюків. Дякуємо екологу Олексію Косенко за цікаву екскурсію!

Як і завжди, на «галявині казок» ми влаштували поетичні читання. Цього разу свої вірші декламував учасник клубу «КЛІО» В'ячеслав Дзюбенко. Для нього це був дебют, а для нас – можливість почути свіже, натхненне слово молодої людини, сповнене жаги до життя та роздумів про нього.

Щиро дякуємо працівникам ботанічного саду за гостинність. Цей поетичний вечір подарував кожному з нас величезне задоволення та натхнення, відкрив нам інший світ, який разюче відрізняється від урбаністичного простору.

Чекаємо з нетерпінням на наступну зустріч у ботанічному саду! Хто хоче з нами – слідкуйте за анонсами діяльності клубів «КЛІО» та «Дивослово».

Лілія Віжічаніна,
керівник клубів «КЛІО» та «Дивослово»Вхід