Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...

08.05.2019 11:43

Бібліотечні каталоги – мозок і пам'ять бібліотеки
«Не можна все знати, але можна і треба знати,...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Музи без музчин здивували Херсон

Музи без музчин здивували Херсон

23.03.2017 13:45

Всеукраїнський проект «Безкоштовні курси української мови», який успішно реалізується і в Херсоні, передбачає не лише створення осередків україномовного середовища, надання допомоги людям у подоланні мовленнєвого бар'єру та розвиток інтересу до української літератури. Його мета – проведення масштабних культурно-мистецьких заходів, що знайомлять людей з сучасною літературою, мистецтвом тощо.

Приклад цього – яскравий захід з інтригуючою назвою «Музи без музчин» за участю  талановитих, яскравих, бешкетних мисткинь з Києва – Валентини Захабури, Марини Єщенко, Антоніни Спірідончевої та талановитої поетки (за сумісництвом викладача безкоштовних курсів української мови у Києві, координаторки всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови» з організації культурно-масових заходів) Тетяни Шептицької.

Це чудове свято наші гості підготували для слухачів курсів та усіх бажаючих почути витончену українську поезію, абсурдистську прозу та насолодитися жартівливими піснями під кіфару.

На вечірці панувала невимушена, трохи бешкетницька атмосфера. І це не випадково, бо з першої хвилини зустрічі склалося таке відчуття, що обличчя цих милих дівчат усім знайомі давно...

Сподіваємось, що наші гості також були приємно здивовані чудовими поетичними рядками інтимної лірики у виконанні авторки – херсонської поетеси Аліси Тютюнникової, до речі – працівниці бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Тетяна Шептицька, Валя Захабура, Марина Єщенко, Антоніна Спірідончева – ви підкорили херсонців своїми талантами і ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

https://www.facebook.com/1748972471983907/videos/1848720282009125/Вхід