Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.07.2018 06:03

"Краплини душі" Лесі Гук у її поезії
Теплим та душевним вийшло чергове засідання клубу «Дивослово»....

07.07.2018 06:35

«Пригоршня воспоминаний»: презентація книги про Подольського Євгена Овсійовича
2 липня 2018 року відбулося 500-е, останнє в цьому...

04.07.2018 09:22

Книга «Повстання Ідентичності» – відповідь на виклик часу
У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Наскільки правий Павло Правий?

Наскільки правий Павло Правий?

24.05.2016 11:32

Чи дійсно князь Володимир хрестив Русь у 988 році і чому про цю подію не сказано ані слова в тогочасних іноземних хроніках, навіть візантійських? Чому князі Борис та Гліб становили смертельну загрозу для Костянтинополя? Яка таємниця криється за військовим походом Русі на Царгород у 1043 році? Хто і за що убив князя Володимира Великого й чому було знищено всі літописи Русі? Яку таємницю було сховано? На ці та багато інших питань відповідь давав відомий письменник, блогер, кропіткий дослідник історичних джерел Павло Правий під час презентації своєї книги «Владимир. Крещение ложью» (Київ, 2016), яка відбулась 19 травня у Херсоні.
Протягом дня Павло Бондаренко (псевдонім Правий) зустрічався з курсантами юридичного факультету Одеського національного університету, майбутніми істориками – ліцеїстами Херсонського державного університету, а також  членами клубу «КЛІО» та бібліотекарями обласної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Крім того, історик презентував свою книгу на місцевому ТБ «Скіфія» у програмі «Вечірня студія» та бібліотечному інтернет-радіо «Кавун».
Херсонцям дуже сподобалось живе, емоційне спілкування з «науковим хуліганом» (як сам себе називає Павло Правий). Усіх вразила логіка у викладі матеріалу та обґрунтування поглядів автора доказами з першоджерел. Його буквально засипали запитаннями.
Хто не мав змоги бути присутнім на презентації книги, запрошуємо вас відвідати бібліотеку ім. Олеся Гончара та ознайомитися з книгою Павла Правого, яку він подарував бібліотеці у двох екземплярах. І ви побачите як зміниться ваш погляд на історію; ви захочете поринути у дивовижний світ цієї надзвичайно цікавої, важливої і такої неординарної науки.Вхід