Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Не в минуле, а в майбутнє до тебе я, Тарасе, йду!»

«Не в минуле, а в майбутнє до тебе я, Тарасе, йду!»

06.03.2014 11:29

Цього року святкуємо 200-річний ювілей нашого генія – Тараса Григоровича Шевченка.
Відділ наукової інформації та бібліографії разом з відділом абонемента підготували та провели незвичайне свято, метою якого було згадати сторінки складного життя та розмаїття творчості великого Кобзаря і дізнатися щось нове з невичерпної шевченкіани.
Сучасне життя влаштоване так, що кожен з нас у людському морі страждає від самотності. Це дивно. Але так воно і є. Повернувшись із навчання чи роботи, відвідавши концерт, виставу, ми розходимося і… залишаємося наодинці з собою. Або ж впадаємо в іншу крайність: ми не уявляємо свого існування без комп’ютера, інтернету, мобільного телефону. Але є те, без чого наше життя не може бути повноцінним – це спілкування, радість від спільно проведеного часу, гри, свята.
Тому ми подарували учням трьох херсонських шкіл (№ 2, 41, 48), а також членам клубу «Дивослово» гру «Шевченківський стартинейджер».
Слово «стартинейджер» дивовижно звучить і тому, на перший погляд, здається дещо незрозумілим. Стартинейджер – це поєднання англійських слів «зірка» і «підліток», тобто «зіркові підлітки». Та в цього слова є  й інші значення. Стартинейджер – стиль життя, а ще привід зібратися людям, зацікавлених певною справою, для спільного проведення часу.  Але у першу чергу – це захоплююча гра. Суть її полягає у змаганні між командами з метою створити свято і показати, що вони класні. В кінці-кінців, це просто цікаво, захоплююче і корисно!
Творчі конкурси «Біографічне лото», «Ідентифікація твору», «Автопортрет», «Малярський аукціон», «Крилате слово Кобзаря», «Тарасові жарти» допомогли дітям згадати біографію митця, глибше проникнути у сторінки поетичної та художньої творчості, висловити власне ставлення до актуальності ідей, проголошених Тарасом Шевченком.
Крім цього, за відгуками самих учасників дійства, захід приніс їм задоволення від їх безпосередньої активної участі та допоміг їм зблизитися, відчути взаємопідтримку один одного. А це – найкращий показник важливості нашої праці!Вхід