Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.01.2019 07:17

«Краща книга Херсонщини – 2018»: нові сторінки історії степового краю
Коли 11 січня чуєш слова подяки на свою адресу, то...

26.12.2018 12:52

Як досягти успіху в Новому році
Деякі люди вважають, що успіху в бізнесі, кар’єрі...

24.12.2018 12:01

Артефакти з античної історії: ми це побачили!
Останнє в цьому році засідання клубу любителів історії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Один у трьох обличчях: Анатолій Кичинський – поет, художник, музикант

Один у трьох обличчях: Анатолій Кичинський – поет, художник, музикант

18.10.2018 13:24

Є в Україні книжкове видавництво з чудернацькою назвою «А-ба-ба-га-ла-ма-га». Це провідне українське видавництво, перше приватне дитяче видавництво незалежної України, яке заснував у 1992 році відомий український поет Іван Малкович. Сьогодні «А-ба-ба-га-ла-ма-га» видає книжки провідних українських та іноземних авторів. І як херсонцям було приємно побачити у цьому списку знайоме прізвище – Кичинський…

У 2018 році у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га» в серії «Українська Поетична Антологія» побачила світ книжка Анатолія Кичинського (4.04.1950 р.н.) «Жива і скошена тече в мені трава». До книги одного з найвідоміших сучасних українських поетів, уродженця херсонського краю – увійшли найкращі його вірші з усіх попередніх збірок, а також найновіші поезії.

Книга має чудовий вигляд: невеликий формат, тверда палітурка, обтягнена коштовною тканиною, із золотим тисненням.

17 жовтня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбулася презентація цієї книжки. Як зізнався Анатолій Іванович, це була його перша за все літературне творче життя презентація у стінах нашої бібліотеки. А до цього були лише творчі зустрічі з читачами. Презентація тривала протягом двох годин. Це була розповідь автора про історію видання збірки поезій, її особливості; читання віршів  з книги «Жива і скошена тече в мені трава». Треба сказати, що читав Анатолій Іванович чудово: він не просто читав, а переносив слухачів у життя та хвилювання героїв своїх творів. Також під час заходу присутні слухали пісні на слова Анатолія Кичинського. Цікавою була й  відеопрезентація картин Анатолія Івановича.

Цей чудовий вечір став справжнім подарунком і джерелом натхнення для всіх присутніх.

Нашому шанованому земляку, талановитому поету і художнику, лауреату Шевченківської премії, бажаємо здоров'я, сил та натхнення для нових творчих звершень!

І… чекаємо на презентацію чергової поетичної збірки!

 Вхід