Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб "Дивослово" > Засідання клубу "Дивослово" > Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову

Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово» також з нетерпінням чекали закінчення канікул і вже повернулися до бурхливого життя. На першому у цьому році засіданні багато говорили про людський організм – збагачували словниковий запас назвами частин тіла; вчили типові мовні звороти, які використовуємо при характеристиці фізичного стану людини.

Приємно, що на канікулах клубівці не гаяли дарма часу і дуже багато читали. На засіданні обговорювали повість Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні», історичні події, описані в ній. Також ділилися відгуками про такі книжки сучасної української літератури як «Із медом полин» Жанни Куяви, «Отаман Холодного Яру» Сергія Зінченка, «Маріупольський процес» Галини Вдовиченко, «Аеропорт» Сергія Лойка тощо.

Наступне заняття буде присвячене внутрішньому світу людини та обговоренню творів Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря» та «Кайдашева сім'я». Ми запрошуємо усіх, хто хоче не лише знайти україномовне середовище, але й з користю проводити час, дізнаючись більше про класичну та сучасну українську літературу.

Чекаємо на вас!Вхід