Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.02.2019 12:25

"А душа неначе скрипка": творча зустріч з Тетяною Федчик
У лютневий сонячний день у Гончарівці відбулася тепла...

14.02.2019 09:15

Даруйте книги!
Є свята, які народилися завдяки увазі ООН або інших...

12.02.2019 09:40

«Бережи, милий Господи, тих, хто любить мене…»: презентація збірки поезій Олени Ольшанської «Лінії на долоні"
У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Почути» – збірка поезій для людей з особливими потребами

«Почути» – збірка поезій для людей з особливими потребами

15.11.2018 11:10

Нещодавній гість нашої бібліотеки київський поет і бард Юрій Строкань, творча зустріч з яким надовго запам’ятається херсонцям, надіслав нам подарунок – збірку поезій, друковану версію проекту «Почути».

Всеукраїнський мистецький проект «ПОЧУТИ» існує вже не перший рік. Саме для тих, хто народився з вадами слуху чи зору. Під своєю назвою проект об’єднує людей, яким не байдужі ті, хто без їхньої допомоги не зміг би адаптуватися до життя.

Це проект, де мистецтво знаходить нові форми і шляхи взаємодії. Жестовою мовою його учасники розповідають поезію, творять театральні вистави, літературні вечори, книжкові заходи, музичні концерти, шкільні уроки.

Нещодавно в межах цього проекту було видано друковану багатомовну збірку «Почути» сучасних українських поетів з перекладом шрифтом Брайля.

У чому унікальність цього видання? У передмові до книги співорганізаторка проекту «Почути» Олександра Смірнова зауважила, що цей проект – «про людей і для людей. Це міст між проблемою і мистецтвом. Місце творчості та щирості, де ми чуємо і розуміємо один одного…». І це дійсно так: кожен твір розміщено на окремій сторінці та має QR-код з посиланням на відео, де автори читають власні вірші мовою жестів.

У цьому може впевнитися кожний бажаючий, адже збірка поезій «Почути» вже є у фондах нашої бібліотеки.
Дуже дякуємо Юрію Строканю за цей подарунок!

І спасибі Українському культурному фонду за підтримку нашого проекту «Говоримо українською. Читаємо українське». У ході реалізації цього проекту у нас з'явилося багато чудових ідей, нових прекрасних друзів.
Культурне життя нашого міста стало якіснішим!

Вхід