Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.02.2018 14:13

"Ми – нація козаків": зустріч із вченим-істориком Тарасом Чухлібом у Гончарівці
8 лютого 2017 року почесним гостем клубу любителів...

08.02.2018 14:21

Як не бути сучасним Миною Мазайлом?
Однією з найгостріших проблем для України вже не одне...

05.02.2018 11:18

Безпека в Інтернеті: що потрібно знати кожному
Щороку 6 лютого у світі відзначається День безпечного...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Подарунки від серця для душі

Подарунки від серця для душі

29.12.2015 11:30

Ось уже третій рік у Херсонській обласній бібліотеці імені Олеся Гончара проводяться безкоштовні курси української мови для всіх охочих вдосконалити свою мову чи навчитися говорити українською.
Протягом усього цього часу нашими постійними партнерами та помічниками є команда Безкоштовних курсів, представники якої є майже у всіх містах нашої країни. З ними ми обмінюємося думками, досвідом діяльності, надаємо один одному емоційну підтримку. Особливо хочеться сказати велике спасибі координатору даного проекту в Україні Анастасії Розлуцькій та активному викладачеві курсів у місті Києві Катерині Мельник. Адже ці люди неодноразово здійснювали мрії наших слухачів курсів, надсилаючи нам новинки сучасної української літератури, які тільки виходять у світ. Завдяки цьому херсонські слухачі курсів змогли насолоджуватися багатьма книгами своїх улюблених авторів.
Взимку на заняттях ми читаємо вголос «Теплі історії до кави» та вчимося ще більше цінувати та любити наше життя. Читаючи збірку «Волонтери» чи «Аеропорт» Сергія Лойка – книги, які відображають сучасні події на сході країни, слухачі курсів плакали, розділяючи почуття героїв цих книг.
Наприкінці року ми отримали безцінний подарунок – нову книгу Люко Дашвар «Покров».
А ще нас порадувала збірка теплих історій «Львів. Кава. Любов». Серед її  авторів – Наталя Гурницька, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Ірина Хомин, Ніка Нікалео, Тетяна Белімова, Любов Долик та ін.
За ці чудові дарунки команда Безкоштовних курсів у місті Херсоні вдячна нашим партнерам та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Пропонуємо ознайомитися з відгуками слухачів курсів та бібліотекарів на книги, які справили на них найбільше враження.Вхід