Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...

30.05.2019 08:56

Про що мовчить Алея Слави…
Учасники клубу «КЛІО» на сьому річницю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Подарунки цікаві і корисні!

Подарунки цікаві і корисні!

30.12.2011 13:21

Усім завжди приємно отримувати подарунки, особливо коли вони від щирого серця і дуже корисні.
Саме такі подарунки отримала нещодавно ХОУНБ ім. О. Гончара від викладачів Херсонського державного університету – автора монографії та 2-х томної хрестоматії з родинного виховання В. Л. Федяєвої та від колективу авторів книгу «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку. Херсонська область" (2010 рік). Ці дорогоцінні подарунки нам передала директор музею історії університету Самсакова Ірина Владиленівна.
Для нашої бібліотеки ці книги дуже цінні. Тема родинного виховання завжди є актуальною і невичерпною. Монографія Валентини Леонідівни Федяєвої присвячена історичному дискурсу родинного виховання. А в хрестоматії висвітлюється шлях розвитку теорії і практики виховання дітей у сім'ї в різні періоди історичного розвитку через вивчення праць представників вітчизняної (К. Д. Ушинський, С. Ф. Русова, А. С. Макаренко, В. О. Сухомлинський, М. Г. Стельмахович) та зарубіжної (Я. А. Коменський, І. Г. Песталоцці, П. Ф. Лесгафт, П. Ф. Каптерєв, Е. Г. Еріксон, М. Дід, Ф. Арієс, І. С. Кон) педагогіки, етнографів та психологів.
Шановні батьки, вчителі, викладачі, студенти! Запрошуємо Вас звернутися до ХОУНБГ і скористатися нашими подарунками. Ми з задоволенням Вам їх надамо!
А у праці «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку. Херсонська область» розглянуто педагогічний поступ Херсонщини протягом історії, висвітлено історію педагогічної освіти Херсонщини та перспективи її розвитку. Книга буде цікавою і корисною для викладачів, студентів, вчителів та усіх, хто цікавиться історією Херсонського краю, особливо розвитком освіти і науки Херсонщини.
Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку і скористатися нашим фондом. І дуже-дуже дякуємо Херсонському державному університету та його талановитим викладачам за Ваші подарунки і таку важливу працю!
Подарунки від ХДУ посіли гідне місце у фондах нашої бібліотеки і вже знаходять своє коло читачів!18.01.2012 08:11
Anonymous

Дівчата, яка краса!!! 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід