Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб "Дивослово" > Засідання клубу "Дивослово" > Поетичні читання у ботанічному саду

Дуже тепло та романтично провели вечір слухачі Безкоштовних курсів української мови у місті Херсоні. На чергове заняття ми зібралися у ботанічному саду нашого міста, де на нас чекала неймовірно цікава екскурсія з відомим краєзнавцем – старшим науковим співробітником відділу природи краєзнавчого музею  Михайлом Підгайним. Він розповів багато цікавого про флору нашого степового краю.
А ще була в той день зустріч з херсонським поетом і письменником Григорієм Теременком, більш відомим читачеві як Григорій Задніпровський.  Пан Григорій з натхненням читав свої вірші і це внесло романтичності у нашу зустріч.
Слухачі курсів теж не були пасивними: багато з них підготували вдома вірші херсонських поетів, тож ми влаштували поетичні читання.
Ще більшої теплоти зустрічі додав ароматний м’ятний чай та звісно ж – гітара. У цей вечір звучали тільки українські пісні.
Час, проведений разом, пролетів надзвичайно швидко, проте залишив багато приємних спогадів. А ще ми переконалися в тому, що мрії збуваються… Так, одна слухачка курсів поділилася: «Я все життя мріяла: природа, вогнище, гітара, гарна компанія… І ось – усе це є у мене!». 



25.05.2015 13:33
Анна

Дякую Вам, пані Лілія за цю чудову екскурсію! Вечір був дуже телим) І за знайомство з паном Григорієм теж велике дякую, мені сподобались його повні гумору вірші. Тепер є чим поділитись з оточуючими і похвалитись, що і в Херсоні є і ботанічний сад, і чудові поети!

26.05.2015 09:13
Лілія

Дякую за відгук. Рада, що Вам сподобалось.

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід