Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
16.01.2019 07:17

«Краща книга Херсонщини – 2018»: нові сторінки історії степового краю
Коли 11 січня чуєш слова подяки на свою адресу, то...

26.12.2018 12:52

Як досягти успіху в Новому році
Деякі люди вважають, що успіху в бізнесі, кар’єрі...

24.12.2018 12:01

Артефакти з античної історії: ми це побачили!
Останнє в цьому році засідання клубу любителів історії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Поповнилися ряди дипломованих бібліографів!

Поповнилися ряди дипломованих бібліографів!

15.05.2017 11:10

10 травня 2017 року в Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв (Київ) відбулася урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістів за спеціальністю «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія».

Наша колега – провідний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії Віжічаніна Лілія Михайлівна отримала диплом з відзнакою: з усіх дисциплін вона має оцінку «відмінно»!

Свій перший «червоний» диплом Лілія отримала, закінчивши історичний факультет Херсонського державного університету. З грудня 2010 року вона працює бібліографом у Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара. За ці шість з половиною років вона організувала на базі відділу наукової інформації та бібліографії три клуби – КЛІО, «Дивослово», «Веселка» та є їх незмінним керівником. У рамках роботи клубу «Дивослово» на волонтерських засадах Лілія втілює у життя Всеукраїнський проект «Безкоштовні курси української мови». Вона регулярно висвітлює клубне життя в соціальних мережах, виступає на місцевому ТБ і радіо. Використовує у роботі нові форми та методи, спрямовані на популяризацію книги, підвищення якості читання. Усі проведені нею заходи відрізняються оригінальністю, креативністю і широко відомі за межами бібліотеки. Про це свідчать відгуки вдячних читачів. Живе спілкування з читачем, вміння знайти з ним контакт і розкрити творчий потенціал – це «коник» Лілії Михайлівни!

У 2015 році Лілія Віжічаніна вступила до Національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв (Київ). Тепер вона – дипломований фахівець. Вона блискуче захистила диплом – «Соціокультурна діяльність сучасних публічніх бібліотек на прикладі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки». Цінність цієї наукової роботи полягає в тому, що в ній викладена не тільки теорія питання, але велику увагу приділено висвітленню та аналізу результатів власної практики роботи в бібліотеці по залученню читачів, просуванню книги та читання. Ця частина диплому заслуговує на особливий інтерес, тому незабаром буде представлена ​​на сайті «Віртуальний бібліограф» у розділі «Бібліографічний всеобуч». Матеріали дослідження можуть бути використані студентами для підготовки до семінарських занять з курсу «Бібліотекознавство», бібліотекарями при плануванні, розробці та проведенні заходів соціокультурної спрямованості.

Ми вітаємо наших колег Лілію Віжічаніну і Зоріну Залуцьку з успішним закінченням навчання, набуттям нового професійного статусу та бажаємо їм творчих успіхів у роботі та удачі у всіх починаннях!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід