Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку

2003

28 січня – у ході зустрічі президентів Росії та України Володимира Путіна і Леоніда Кучми підписано Договір про російсько-український державний кордон, який зафіксував сухопутну його частину і підтвердив, що Азовське море і Керченська протока є внутрішніми водами кожної з країн.

5 березня – Леонід Кучма ініціював конституційну реформу, суть якої полягала в ослабленні влади президента й передачі Верховній Раді права на формування уряду України.

6 березня – Верховна Рада України ухвалила закон «Про Державний Гімн України».

27 червня – постановою Кабінету Міністрів в Україні встановлена премія за кращу публіцистичну роботу в журналістиці ім. В'ячеслава Чорновола. Премія була заснована за пропозицією Державного комітету телебачення і радіомовлення і починаючи з 2004 року присуджується до дня народження В. Чорновола (24 грудня).

29 вересня – росіяни почали будівництво дамби від берегів Таманського півострова до українського острова Тузла з метою приєднання його до материкової частини Росії. Це привело до кризи україно-російських відносин. В листопаді 2003 прем'єр-міністри Росії і України домовились про припиненния подальшого будівництва дамби, а 2 грудня 2003 на Тузлі відкрилася нова українська прикордонна застава.

На початок >>

Вхід