Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку

1998

29 березня – відбулися парламентські вибори, участь у яких прийняли 30 політичних партій та партійних блоків. Абсолютним переможцем стала Комуністична партія України, яка завоювала 24,7% голосів і здобула 84 мандати.

25 травня – на спільному українсько-корейському підприємстві «АвтоЗАЗ-ДЕУ» в Запорізькій області з конвеєра зійшов перший автомобіль «Таврія-Нова» – модифікація, створена спільно з Daewoo, і спрямована на усунення очевидних недоліків і поліпшення техніко-експлуатаційних показників української «Таврії».

23 серпня – указом Президента України Л. Кучми встановлена відзнака Президента України «Герой України» (з врученням ордена «Золота Зірка» або ордена Держави).

26 листопада – за самовіддане служіння науці, визначні досягнення в галузі зварювання та спеціальної електрометалургії, що сприяли визнанню й утвердженню авторитету вітчизняної науки у світі, відзнакою Президента України «Герой України» з врученням ордена Держави першим було нагороджено президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Євгеновича Патона.

26 листопада – указом Президента України Л. Кучми запроваджено «День пам'яті жертв голодоморів» –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

На початок >>

Вхід