Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > Клуб любителів історії стартував у новому сезоні

25 вересня 2013 року клуб любителів історії «Кліо» з ентузіазмом, бажанням нових звершень розпочав свою активну діяльність. Засідання клубу відбулося у формі вже традиційної для клубу вечірки, тільки на цей раз у стилі 90-х.
Дана форма роботи – свого роду невеличка історична реконструкція, на цей раз дозвілля людей 90-х років.
За допомогою конкурсів, вікторин, практичних завдань учасники клубу згадували, з чим пов'язана у них епоха 90-х років: з якими фільмами, мультсеріалами, телевізійними програмами, іграшками, хоббі тощо.
Окрему увагу на нашому святі ми приділили пресі 90-х років: було проведено невеличкий бібліографічний огляд газет і журналів за 1990-ті роки, а з улюбленої багатьма газети «Перець» навіть почитали анекдоти.
Караоке, танцювальні конкурси, віртуальний майстер-клас дозволили нам пригадати пісенний репертуар тих років і підготуватися до дискотеки, яка продовжила і завершила нашу чудову вечірку.
Попереду нас чекає багато серйозної роботи, розгляд нових цікавих тем, практикування різних форм наших зібрань.
Ми впевнені, що такий активний початок діяльності додав нашим і постійним, і новим учасникам бажання займатися вивченням такої цікавої науки, як історія.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід