Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > Суспільні настрої українців напередодні та в роки Другої світової війни

Саме під такою назвою пройшло останнє засідання клубу КЛІО. Гість клубу – кандидат історичних наук, викладач кафедри всесвітньої історії та історіографії ХДУ Антон Руденко на основі цікавих історичних розвідок Сергія Єкельчика «Імперія пам'яті: Російсько-українські стосунки в радянській історичній уяві» (К., 2008), а також Станіслава Цалика та Пилипа Селігея «Таємниця письменницьких шухляд: детективна історія української літератури» (К., 2011) – повідав членам клубу про стереотипність мислення різних верств населення напередодні та на початку Другої світової війни. Було дуже цікаво; виступ доповідача викликав багато запитань, палку дискусію та визначив нові теми для обговорення.

Наступне зібрання КЛІО, яке відбудеться 19 травня о 15:30, передбачається не менш жвавим. Адже присвячено воно такій непростій проблемі в історії України, як християнізація Русі. Гість клубу з Києва, історик Павло Бондаренко презентує власну книгу «Владимир. Крещение ложью» та викладе свою версію на даний процес.

Запрошуємо усіх бажаючих.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід