Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 08:25

Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком
Учасники клубу любителів історії «КЛІО»...

08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > А ми ще й пишемо...

А ми ще й пишемо...

30.07.2013 12:24

Не секрет, що провідним видавництвом педагогічної літератури в Україні є «Шкільний світ». Видавництво спеціалізується на випуску періодичних видань та навчально-методичної літератури з 1996 року. На сьогоднішній день це 29 газет, 5 журналів і 150 книжок на рік. Бути автором цього видавництва почесно і престижно. Тому співробітники відділу наукової інформації та бібліографії вітають свою колегу Віжічаніну Лілію Михайлівну з першою публікацією в газеті всеукраїнського рівня - «Шкільний світ»!
У травні 2012 року вона провела День науки в Херсонській загальноосвітній школі № 2, а також в ХОУНБ ім. Олеся Гончара на засіданні Клубу любителів історії. Заходи пройшли настільки цікаво і живо, що у неї назріла ідея - опублікувати сценарій цього заходу в якомусь педагогічному виданні. Вибір припав на «Шкільний світ». І ось у спецвипуску газети «Свята у школі. Весна. Літо» (2013. - № 14) у рубриці «Весняні свята» опубліковано сценарний план проведення Дня науки, автором якого є бібліограф I категорії Херсонської обласної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Л. М. Віжічаніна. Шкода тільки, що редакторами допущена прикра неточність: прізвище автора сценарію винесено на друге місце і представлена Лілія Віжічаніна як учитель історії. Насправді вчителем історії та правознавства ЗОШ № 2 є Катерина Пархомова. Саме на її підопічних і було апробовано пропонований сценарій.
Не сумніваємося, що запропонований план проведення Дня науки викличе інтерес у викладачів, бібліотекарів і тих, хто займається пропагандою науки серед учнівської та студентської молоді. Адже подібних методичних розробок ми не зустріли.
З повним текстом сценарію можна ознайомитися тут.

31.07.2013 07:52
Вікторія

Приємно, що бібліотекарі не тільки займаються бібліотечною справою, а ще й розробляють цікаві сценарії. А вдвічі приємніше, що цю працю оцінили та опублікували в педагогічній газеті. Так тримати! Вітаю з першою, і сподіваюсь не з останньою публікацією

31.07.2013 10:00
Мальва

Вітаю, Лілія! Бажаю нових досягнень та творчих успіхів!!!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід