Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
12.10.2017 10:39

Святитель Інокентій Херсонський – великий пастир Церкви
6 жовтня 2017 року після літніх канікул відбулося чергове...

10.10.2017 11:25

Історія мужності, братерства й самопожертви: презентація проекту ведучої "Радіо Свобода" Ірини Штогрін у бібліотеці
У суботу на позачергове засідання клубу любителів історії...

10.10.2017 06:20

Вивчаємо біоритми людини українською
Однією з найважливіших проблем сьогодення є здоров'я...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Наші друзі > Видавничий дім «Золоті сторінки»

Історія Херсонського Видавничого Дому «Золоті сторінки» бере свій початок у  далекому 1995 році. Саме тоді на українському ринку почав реалізовуватися новий проект – серія рекламно-інформаційних довідників «Золоті сторінки України». Поява цієї  серії свідчила про зацікавленість енергійних ініціативних керівників в обміні інформацією, у бажанні орієнтуватися на новому українському ринку.
Першими вийшли «Вашъ Кіевъ», «Моя Одесса» и «Місто Лева». У 1996 році вийшов довідник «Весь Херсон». Ця серія виявилась на рідкість життєздатною і в даний час «золоті сторінки» друкують у Черкасах, Луганську, Сумах, Житомирі, Одесі, Донецьку. І звичайно ж – у Херсоні…
Інформаційно-бібліографічний відділ ХОУНБ ім. Олеся Гончара дуже радий розвитку і процвітанню Видавничого Дому «Золоті сторінки». Редакція видавництва щорічно дарує відділу комплект довідників по найбільших містах України. І робить правильно, адже необхідну інформацію ми та наші читачі у першу чергу намагаємось знайти у бібліотеці.
Сьогодні щорічний довідник «Херсон» існує і в електронному варіанті.   На сайті www.ikherson.com Ви зможете знайти інформацію про підприємства Херсону і області, заповнити заявку на додання інформації у базу даних телефонного довідника. Інформація, разміщена на сайті, стає доступною не лише жителям Херсону, але й усім користувачам Інернету.
Електронні довідники найбільших міст України можна знайти за адресою www.ikherson.com/partners

Вхід