Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...

30.05.2019 08:56

Про що мовчить Алея Слави…
Учасники клубу «КЛІО» на сьому річницю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Літо з веселкою в бібліотеці!

Літо з веселкою в бібліотеці!

04.06.2019 12:48

Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії Гончарівки завітали учні ЗНЗ № 2 м. Херсона. Для них в рамках проекту «Літо в бібліотеці» було проведено захід «На гостину до веселки».

Наша зустріч з дітьми розпочалася з запитання: за що ви любите літо? Діти відповідали, що люблять його за канікули, море, сонце, смачну їжу та багато іншого.

А далі ми обговорювали таке унікальне для літа явище як веселка. Наші гості пригадували послідовність її кольорів. І хоча сьогодні на вулиці не йшов дощ, а отже, теоретично, ми не могли побачити веселку справжню, ми «створювали» її власноруч. Як саме? Кожен колір веселки з'являвся на папері після виконання дітьми різних цікавих завдань – відгадування загадок, участі в іграх «Назви колір», «Правда-неправда», «М'яч кидай – колір пригадай» тощо. За активну участь діти отримували цукерки.

Особливо всім сподобалося грати в німий театр, виконуючи різноманітні ролі: котика, півника, метелика, собачки, вітру тощо. Це було дуже весело!

Час пройшов цікаво, пізнавально і корисно. І коли в дітей наприкінці зустрічі запитали: «Чи асоціюєте ви радощі літа з бібліотекою?», то вони голосно кричали: «Так!». Тому ми впевнені, що зустрінемося з нашими гостями ще не раз!Вхід