Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 08:25

Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком
Учасники клубу любителів історії «КЛІО»...

08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Подарунки до Дня бібліотек

Подарунки до Дня бібліотек

29.09.2016 12:51

30 вересня вся Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Це є справжнє свято як для бібліотечних працівників, так і для читачів нашої Гончарівки. Приємно, що в цей день бібліотека щороку поповнює свої фонди, адже наші партнери та найактивніші відвідувачі бібліотеки знають, що найкращий подарунок до такого свята –  КНИГА.
Ірина Євстаф'єва – автор і ведуча програм, які звучать на обласному радіо, а також на радіо «Таврія», передала клубу «Дивослово» низку книг місцевих авторів – Миколи Василенка, Василя Гайдамаки, Василя Піддубняка та ін.
Ще один унікальний подарунок отримали члени клубу «КЛІО» від партнера клубу, співробітника сектору археології Херсонського обласного краєзнавчого музею Антона Костенка.
«Антична колекція Херсонського обласного краєзнавчого музею. Історія становлення (1890-1963 рр.)» – одне з останніх книжкових видань місцевого музею, яке вийшло  в 2016 році дуже маленьким накладом – всього лише 10 примірників.
Ми дуже вдячні панові Антону за те, що один з примірників знаходитиметься тепер у фондах нашої книгозбірні. Дана книга – скорочений друкований варіант повноколірного ілюстрованого електронного видання (з електронною версією ознайомитись та завантажити її можна тут).
У цьому науково-популярному виданні на основі архівних джерел та опублікованих матеріалів  відтворено  історію  започаткування  та  розвитку  херсонської музейної  античної  колекції,  формування  та  поповнення  якої  нерозривно пов’язане з іменами В.І. Гошкевича, Г.Л. Скадовського, Б.В. Фармаковського, І.К.  Суручана,  І.В.  Фабриціус,  Г.П.  Крисіна,  О.К.  Тахтая,  І.Д.  Ратнера, Л.І. Костюк та інших видатних археологів та істориків. Детально розглянуто поетапний розвиток  херсонського Археологічного музею та його трансформацію в Херсонський  обласний краєзнавчий музей. Сподіваємось, що це видання буде цікаве широкому загалу.

Від імені всіх учасників клубів дякуємо за такі чудові подарунки бібліотеці!

Вхід