Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...

30.05.2019 08:56

Про що мовчить Алея Слави…
Учасники клубу «КЛІО» на сьому річницю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Як бути щасливим у мінливому світі

Як бути щасливим у мінливому світі

27.11.2018 09:15

Кожна людина бажає бути щасливою. Проте, якщо запитати, що таке щастя і як його досягти, не кожен дасть чітку відповідь. Щастя визначають як відносно постійний стан цілковитого задоволення життям людини, якому властиві найрізноманітніші почуття: від простої втіхи до безмежної радості, а також природне бажання перебувати в такому стані завжди.

Щастя – це подорож, а не пункт призначення.

Без чого щастя неможливе? Це питання ми обговорювали на засіданні клубу-антистрес «Веселка». Гість засідання, психолог Віталій Варьонов, звернув увагу на деякі важливі принципи і закони щасливого життя, серед яких – уміння приймати те, що сталося; бути задоволеним тут і тепер; вміти пробачати інших; зберігати рівновагу в житті; не боятися змінювати сценарій свого життя тощо.

Присутні ділилися й своїми рецептами щасливого життя. Його важливими складовими у всіх були: здоров'я власне та близьких людей, родина, друзі, задоволеність від роботи, якою займаєшся. Їх усі залюбки б пустили жити до своїх «будиночків щастя», які ми малювали на засіданні.

Величезне зацікавлення присутніх викликав огляд книг, присвячених темі засідання. Лілія Віжічаніна представила книги: «Доставка щастя» Т. Шей, «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-Лами, «Проект щастя» Г. Рубіна, «Розмова про істинне щастя» Г. Сковороди, «Щастя: відверте і чітке бачення щастя і того, чому у нас його немає» Т. Айраксимена. На думку авторів згаданих книг, важливими факторами, які відіграють ключову роль у нашому щасливому житті, є уміння бути задоволеним, щедрість, емоційна рівновага, уміння пробачати, віра в краще.

Яким би не був світ, що постійно змінюється і часто намагається вивести нас із рівноваги хворобами, війнами, економічною нестабільністю, стихійними лихами, ми маємо навчитися бути щасливими та зберігати душевну рівновагу.

Це можливо!Вхід