Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 08:25

Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком
Учасники клубу любителів історії «КЛІО»...

08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Шкода, що вас не було з нами..."

"Шкода, що вас не було з нами..."

22.04.2015 13:11

«Надія на те, що твої вірші переживуть тебе,
тліє в душі кожного поета.
І коли ця надія розгорається - з'являється Книга ... »
Ірина Маначинська

21 квітня відбулася презентація поетичної збірки Ірини Маначинської «Експресія». Всі, хто прийшов на «поетичний полудень» ні скільки не пошкодували про це: вірші у авторському виконанні, музичний супровід Сергія Гудзя, теплі слова Ірині від Лади Федоровської, Валерія Кулика, співробітників літературного музею і бібліотеки - все було так душевно і щиро... І це не дивно, адже в минулому Ірина - співробітник нашої бібліотеки, завідувачка сектором масової роботи, в якому вона пропрацювала шість років.
У «Гончарівці» початок її трудової біографії; тут люблять і пам'ятають молоденьку, рухливу «як ртуть» Іру Єгорову з її нестандартним мисленням, креативним підходом до вирішення будь-яких завдань.
І любов ця взаємна: «Для мене значимо, що презентація моєї книги «Експресія» пройшла в Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара. Бібліотека - це символічний, але відчутний зв'язок між автором і читачем. Бібліотека - це дух творчості, який витав у літературних об'єднаннях «Літературна вітальня» Лади Костянтинівни Федоровської та «Кулішева криниця» Валерія Павловича Кулика. Бібліотека - це можливість звернутися до читачів наступних поколінь, незважаючи на час».
Всім бажаючим познайомитися з її поезією, Ірина підготувала подарунок - свою книгу з автографом, чергову творчу удачу херсонського видавництва «Наддніпряночка».
І це той випадок, коли книгу хочеться тримати в руках, гортати, вдихати її запах... Думається, що творча зустріч з Іриною Маначинською запам'ятається всім надовго.

          Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід