Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
18.06.2019 08:25

Віртуальна прогулянка старим Херсоном із Костянтином Сухенком
Учасники клубу любителів історії «КЛІО»...

08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Зв’язки міцніють...

Зв’язки міцніють...

23.11.2015 08:54

19 листопада 2015 року у Херсоні відбулася важлива подія – Всеукраїнська науково-практична конференція «Науково-методичне забезпечення професійної підготовки майбутніх фахівців у сфері юридичної освіти». Цей важливий у царині юридичної освіти та науки захід організували викладачі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.
Наша бібліотека була не лише званим гостем на конференції, але й взяла участь в її підготовці та проведенні. Працівники книгозбірні Т.С. Федько та К.М. Червінська підготували книжкову виставку-перегляд «Інформаційне забезпечення фахівців у системі юридичної освіти», яка привертала увагу не лише викладачів та курсантів вузу, але і всіх прибулих гостей з різних міст України. Також нам було надано слово: з доповіддю «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара як інформаційний та культурно-просвітницький центр» виступила бібліограф Л.М. Віжічаніна.
На цьому наша співпраця з Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ не завершилася, а лише розпочалася, адже всі викладачі та курсанти вузу у грудні 2015 року стануть нашими читачами. А крім того, попереду нас чекають багато спільних проектів.Вхід