Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Клуб любителів історії "КЛІО" > Засідання клубу любителів історії "КЛІО" > Вивчати історію у клубі "Кліо" - це справжнє задоволення!

На засіданні клубу любителів історії, яке відбулося 16 квітня 2015 року, учасники  мали чудову нагоду: переглянути науково-популярний фільм про природні чудеса України.
Серед чудес – біосферний заповідник «Асканія-Нова», Олешківські піски, озеро Синевир, Шацькі озера, Мраморна печера, Бузький каньйон, гора Говерла. Від перегляду отримали масу задоволення та цікавих знань і, звісно ж, натхнення на виїзні засідання, адже навесні-влітку сама ця форма діяльності клубу є найпоширенішою і однією з улюблених.
Є у клубу свої традиції: чаювання, обговорення справ житейських і… невеликі концерти – гра на гітарі талановитих кліовців. Усе це вносить в атмосферу клубу якусь невимушеність, затишок і почуття, ніби ти знаходишся у своїй великій і дружній родині.
Бажаєте у цьому переконатися?
Тоді запрошуємо Вас на наступне – святкове – засідання клубу «Кліо», присвячене 3-й річниці діяльності клубу, яке відбудеться 25 квітня о 15:00. У програмі свята – звіт-презентація роботи за рік, веселі конкурси та розваги, караоке, дискотека, гітара. А ще – справжній козацький куліш! Тож не пропустіть! Історія – захоплююча наука. А вивчати її у клубі «Кліо» - справжнє задоволення!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід