Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

На черговому засіданні клубу «Дивослово», яке відбулося 15 листопада 2014 року було, як завжди, цікаво і, що дуже приємно, - людно. Ми раді, що у нашому місті нарешті молодь стала долучатися до вивчення рідного слова.
Заняття наше було надзвичайно змістовним: розглянули особливості правопису іменників ІІ відміни у родовому відмінку, читали діалог про Шевченка та ділилися своїми враженнями від останньої прочитаної книги (і, як виявилося, усі наші слухачі – справжні книголюби і мають різносторонні інтереси), потім ми розглянули характерні риси офіційно-ділового стилю мовлення та вчилися писати автобіографію.
Традиційно другою частиною наших занять є вивчення української класичної літератури. На цей раз ми знайомилися з літературою Київської Русі: слухали легенду про княгиню Ольгу, прочитали "Повчання дітям" Володимира Мономаха та "Плач Ярославни" зі "Слова о полку Ігоревім".
Такі змістовні заняття допомагають нашим слухачам практикуватися в усному спілкуванні, вдосконалювати свій правопис, а також бути вправними в діловому спілкуванні.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід