Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
08.06.2019 11:41

Аристократка духу: епістолярна спадщина О.І. Казимирчак-Полонської в Херсоні
Рішенням від 21 лютого 2016 року Міська рада Херсона...

04.06.2019 12:48

Літо з веселкою в бібліотеці!
Сьогодні до відділу наукової інформації та бібліографії...

30.05.2019 08:56

Про що мовчить Алея Слави…
Учасники клубу «КЛІО» на сьому річницю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Як не загубитися у країні книг під назвою Гончарівка

Як не загубитися у країні книг під назвою Гончарівка

15.04.2019 11:02

Бібліотечно-бібліографічні уроки є важливим засобом формування читацької культури особистості. Тому в Гончарівці активно проводяться заняття з користування довідково-бібліотечним апаратом бібліотеки, перш за все – з системою каталогів і картотек. Основна мета таких заходів – навчити відвідувачів бібліотеки самостійно здобувати знання, використовуючи каталоги як у традиційному (картковому), так і в комп'ютерному варіантах.

Наші останні гості, учні трьох восьмих класів Херсонської спеціалізованої школи № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови, виявили до занять неабиякий інтерес. Школярі  були вражені масштабами бібліотеки та кількістю книг та періодичних видань, що зберігаються в її фондах. І тепер вони вміють швидко знайти саме те, що їм треба. Приємно було спостерігати, як школярі після отриманих знань відразу почали користуватися каталогами – як звичайним, так і електронним, шукаючи інформацію зі своїх вподобань.
На користь учням пішло і знайомство з енциклопедичними, довідковими та бібліографічними виданнями, які зберігаються в відділі наукової інформації та бібліографії.

Тож шановні вчителі, учні та їхні батьки!
Якщо ви ще не відвідали нашу книгозбірню, ми чекаємо вас. І якщо у вас виникають запитання, як не потонути в океані книг, що зберігаються в бібліотеці, працівники відділу наукової інформації та бібліографії з радістю нададуть вам потрібну консультацію.

Приходьте до нас на колективні чи індивідуальні консультації.

Ми працюємо для КОЖНОГО!Вхід