Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку

Чергове засідання клубу любителів історії було присвячено ролі археології у дослідженні історії. До нас на засідання завітали гості – співробітники археологічної лабораторії при Херсонському державному університеті Ілона Самойленко та Сергій Нємцев. Вони дуже змістовно розповіли учасникам клубу про археологічні пам’ятки часів античності на Херсонщині.
Ілона Самойленко детально ознайомила з процесом проведення археологічних розкопок. До речі, детально про це можна прочитати у праці відомого археолога В. П. Билкової, яка є у фондах нашої бібліотеки: Былкова, Валерия Павловна. Нижнее Поднепровье в античную эпоху : (по материалам раскопок поселений) / В. П. Былкова ; гл. ред. Е. Ю. Беляева ; М-во образования и науки Украины, Херсон. гос. ун-т. - Херсон : Изд-во ХГУ, 2007. - 244 с.
Слухачі були настільки захоплені їхньою розповіддю, що у них виникало безліч запитань до  лекторів,  а ті з радістю давали на них вичерпну відповідь.
Зі слів Ілони Самойленко, у червні плануються чергові розкопки, які щороку  проводяться на території сучасного села Дніпровське Білозерського району, де у ІІІ-ІІ ст. до н.е. знаходилась ольвійська хора. Дізнавшись про це, учасники клубу вирішили теж взяти участь у цьому захоплюючому процесі, тим більше, що методично вони вже підготовлені.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід