Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
15.05.2019 13:11

Тільки наука змінить світ!
«Тільки наука змінить світ. Наука в широкому...

13.05.2019 12:35

Ботанічний сад – місце для натхнення
Учасники клубів «КЛІО» та «Дивослово»...

08.05.2019 11:43

Бібліотечні каталоги – мозок і пам'ять бібліотеки
«Не можна все знати, але можна і треба знати,...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Зв’язки міцніють...

Зв’язки міцніють...

23.11.2015 08:54

19 листопада 2015 року у Херсоні відбулася важлива подія – Всеукраїнська науково-практична конференція «Науково-методичне забезпечення професійної підготовки майбутніх фахівців у сфері юридичної освіти». Цей важливий у царині юридичної освіти та науки захід організували викладачі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.
Наша бібліотека була не лише званим гостем на конференції, але й взяла участь в її підготовці та проведенні. Працівники книгозбірні Т.С. Федько та К.М. Червінська підготували книжкову виставку-перегляд «Інформаційне забезпечення фахівців у системі юридичної освіти», яка привертала увагу не лише викладачів та курсантів вузу, але і всіх прибулих гостей з різних міст України. Також нам було надано слово: з доповіддю «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара як інформаційний та культурно-просвітницький центр» виступила бібліограф Л.М. Віжічаніна.
На цьому наша співпраця з Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ не завершилася, а лише розпочалася, адже всі викладачі та курсанти вузу у грудні 2015 року стануть нашими читачами. А крім того, попереду нас чекають багато спільних проектів.Вхід