Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Гість | Увійти
Версія для друку
Наш відділ > Фотогалереї > А з нашого віконця...

«Чудовий Дніпро у тиху погоду, коли вільно і плавно мчить крізь ліси й гори повні води свої. Ані ворухнеться, ані загуркотить. Дивишся і не знаєш, іде чи не йде його велична широчінь, і здається, неначе увесь вилитий він із скла і неначе блакитний дзеркальний шлях, без міри в ширину, без кінця в довжину, плине і в'ється по зеленому світу. Любо тоді й жаркому сонцю глянути з височини і опустити промені у холод скляних вод, і прибережним лісам яскраво відбитися у водах.
Зеленокудрі! Вони припали разом з польовими квітами до вод і, схилившися, дивляться у них — і не надивляться, і не намилуються світлим образом своїм, і посміхаються до нього, і вітають його, киваючи гіллям. Всередину ж Дніпра вони не сміють глянути: ніхто, крім сонця й блакитного неба, не дивиться туди. Мало який птах долетить до середини Дніпра. Розкішний! Нема рівної йому ріки на світі...»

Ці слова належать великому українському письменнику Миколі Гоголю. І з ним неможливо не погодитись. Наша бібліотека стоїть на правому високому березі Дніпра – в одному з найкрасивіших міст Херсона.

І всією цією красою можна насолоджуватися з вікон бібліографічного відділу!23.05.2011 12:49
Мальва

Чудові фото! Просто готова фотовиставка! Автора (...рів) у студію smileyРозкажіть скільки років створювалась ця колекція?

25.05.2011 08:26
Бібліографи

Дякуємо за приємну оцінку нашої майстерності. Ще одна фотографія, на якій відображено творчий процес створення галереї розміщена сьогодні. На фотографіях відображені різні пори року. Тому можете зробити висновки, як довго створювалась ця добірка.

23.01.2012 06:58
Наталья

Просто чудовий альбомyes!!!!Отримала море позитиву на цілий день ( і не тільки.....)Молодці БібіліоГрафині.wink

06.09.2015 11:04
Вікторія

Молодці! Захотілось подружитись із Вами!!!!!!!!!smiley

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід