Сайт Інформаційно-бібліографічного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
24.04.2019 06:42

Незмірна глибина книг: подорож літературним експресом до Всесвітнього дня книги і авторського права
23 квітня весь світ відзначає День книги та авторського...

23.04.2019 13:15

Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися
Ознакою освіченої особистості є вміння навчатись від...

22.04.2019 12:30

Життя може бути цілеспрямованим!
Усім відомий вислів: «Жоден вітер не буде кораблю...Галерея


Гість | Увійти
Версія для друку

1993

14 лютого – Україна, Польща та Угорщина підписали договір про співпрацю народів Карпатського регіону.

2 березня – указом Президента України засновано Національну академію медичних наук України. До складу АМН України спочатку входило 13 наукових установ. За 15 років, що минули, було створено ще шість наукових установ. Крім того у 2000 р. постановою Кабінету Міністрів України до підпорядкування Академії було передано ще 18 науково-дослідних інститутів. В установах АМН працюють понад 20 тисяч осіб, в тому числі біля трьох тисяч науковців, серед яких майже 2500 докторів і кандидатів наук. До персонального складу Академії входять 32 дійсних члени і 75 членів-кореспондентів.

16 липня – президент Леонід Кравчук видав указ про утворення на базі Луцького педагогічного інституту Волинського державного університету.

20 серпня – у Києві почався I Всесвітній з'їзд українських вчителів.

24 серпня – у Балаклаві під Севастополем на 19 кораблях прикордонних військ України вперше піднято державні прапори і військово-морські стяги України.

3 вересня – у Масандрі (Крим) президенти Росії та України Борис Єльцин і Леонід Кравчук підписали протокол про урегулюванню конфлікту навколо Чорноморського флоту.

24 вересня – Міністерство юстиції України зареєструвало Організацiю Українських Нацiоналістів (ОУН); головою партії став останній Президент України в екзилі Микола Плав'юк.

21 жовтня – на Всеукраїнському Православному Соборі Василь Романюк (Володимир) обраний Патріархом Київським і всієї Руси-України УПЦ-КП (інтронізований 24 жовтня у Софійському соборі).

10 листопада - в Києві біля Софійського собору затримані керівники релігійного угрупування «Біле братство» Юрій Кривоногов і його дружина Марія Цвигун, «Живий Бог Марія Деві Христос», які на 24 листопада призначили кінець світу.

На початок >>

Вхід