Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності

Електронне урядування – в життя

Електронне урядування - в життя

10 грудня 2015 року Міжнародна благодійна організація «Український освітній центр реформ» у співпраці з Проектом USAID «Справедливе правосуддя» та Міністерством юстиції України провела вебінар «Реєстрація на порталі електронних послуг Мін’юсту. Реєстр речових прав на нерухомість».  для бібліотечних працівників, журналістів і всіх зацікавлених громадян.
У ході вебінару учасники ознайомились з роботою Кабінету електронних сервісів на порталі Міністерства юстиції України. Учасники дізналися про переваги отримання електронних послуг, ознайомилися з переліком доступних реєстрів, навчилися трьом різним способам авторизації на порталі електронних послуг Мін’юсту.  Дізналися що таке електронний цифровий підпис,  як і де можна його отримати. Цікавим виявилося питання як отримати інформацію з Реєстру речових прав на нерухомість за об’єктом і за суб’єктом майнового права. Лекцію проводив Євген Демченко.
На наступному вебінарі планується розглянути такі теми: реєстр юридичних та фізичних осіб та реєстрація актів цивільного стану.
Детальніше ознайомитися з роботою Кабінету електронних сервісів можна на сайті  https://kap.minjust.gov.ua/

Календар подій

     12
3 4 567 8 9
10111213141516
17 18 192021 22 23
24252627282930